Marcin Gortat, Żaneta Stanisławska  razem na randce na premierze filmu Marcin Gortat, Żaneta Stanisławska uciekają przed paparazzi Żaneta Stanisławska cała na biało
Marcin Gortat, Żaneta Stanisławska  idą na premierę filmu
EastNews

Serce Marcina Gortata od kilku tygodni jest już zajęte! Po rozstaniu z Alicją Bachledą-Curuś koszykarz ulokował swoje uczucia w starszej od niego Żanecie Stanisławskiej. Ostatnio zakochani wybrali się razem na premierę filmu "Fighter". Niestety, żadne z nich nie chciało pozować do zdjęć na ściance. 35-latek "odganiał" ręką fotoreporterów, jednak i tak udało im się zrobić zdjęcie zakochanym. Żanecie błysk fleszy chyba nie przeszkadzał. 36-latce uśmiech nie schodził z twarzy i wcale się nie dziwimy, bo sportowiec nie odstępował jej na krok i cały czas czule trzymał za dłoń. Zobaczcie, jak para prezentowała się na czerwonym dywanie. 

1/3
Marcin Gortat, Żaneta Stanisławska  razem na randce na premierze filmu
EastNews

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska na premierze filmu "Fighter"

Marcin Gortat i jego ukochana w warszawskiej Kinotece pojawili się w poniedziałek. Wieczorem miała tam miejsce premiera filmu "Fighter" w reżyserii Konrada Maximiliana. Główne roli zagrali w nim Piotr Stramowski, który na pokaz przyszedł z ciężarną Kasią Warnke i Mikołaj Roznerski, któremu towarzyszyła Adriana Kalska. W produkcji o zawodnikach MMA grają jeszcze m.in. Aleksandra Szwed, Katarzyna Maciąg czy też Wojciech Mecwaldowski. 

Zobacz także: Piotr Stramowski zabrał żonę na premierę filmu "Fighter". Kasia nie ukrywa już ciążowego brzuszka!

2/3
Marcin Gortat, Żaneta Stanisławska uciekają przed paparazzi
EastNews

Kim jest ukochana Marcina Gortata?

36-latka jest specjalistką w branży beauty, wykładowcą akademickim i trenerką biznesu. Wiadomo, że zakochani poznali się dzięki wspólnej pracy. Co ciekawe, Marcina i Żanetę dzieli około 40 centymetrów wzrostu.

Czy ten związek, w przeciwieństwie do poprzedniego z Alicją Bachledą-Curuś, będzie bardziej medialny? Czas pokaże! Na razie Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska ostrożnie podchodzą do świata show-biznesu. Wystarczy spojrzeć na ich najnowsze zdjęcia. Żadne z nich nie zostało zrobione na ściance. Para starała się raczej trzymać na uboczu i nie afiszować ze swoim uczuciem. Dobre posunięcie? 

3/3
Żaneta Stanisławska cała na biało
EastNews

Żaneta na premierę filmu przyszła ubrana cała na biało. Natomiast Gortat wybrał czarną koszulę i szare spodnie. Para wyglądała bardzo stylowo!

Jak myślicie, czy Marcinowi uda się założyć z Żanetą rodzinę? Według ostatnich doniesień to właśnie z tego powodu rozpadł się jego związek z Alicją Bachledą-Curuś. Aktorka nie planowała ponoć po raz kolejny zostać matką. Czy Żaneta myśli o powiększeniu rodziny? Przypomnijmy, że nowa ukochana Gortata również ma już jedno dziecko. Czy dla Marcina zrezygnuje lub ograniczy pracę i urodzi mu pociechę?

 

Więcej na temat Marcin Gortat miłość