Urodziny Marceliny Zawadzkiej. Pierwsze zdjęcia z Rafałem Jonkiszem

Już nie ukrywają związku?

1/5
Marcelina Zawadzka - jak spędziła 30. urodziny?

 

Dotychczasowe związki Marceliny Zawadzkiej były bardzo głośne - kiedy była z m.in. z Mikołajem Roznerskim, paparazzi nie dawali im spokoju. Nauczona doświadczeniem gwiazda "Pytania na śniadanie" i "Bake off - ale ciacho" o nowym związku z Rafałem Jonkiszem mówi niewiele, żeby nie powiedzieć, że nic. Choć o tym, że są parą, wiemy już od kilku tygodni, do tej pory ciężko było trafić na ich wspólne zdjęcia. Do teraz. Wyjątkową okazją były trzydzieste urodziny prezenterki, które odbyły się w Zakopanem. Na fotkach z imprezy, które opublikowała gwiazda, nie zabrakło Mistera Polski! Zobaczcie sami.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Marcelina Zawadzka jednak weźmie udział w nowym tanecznym show. Nie zgadniecie, z kim zatańczy!

 

2/5
Urodziny Marceliny Zawadzkiej. Pierwsze zdjęcia z Rafałem Jonkiszem

 

Swoje 30. urodziny Marcelina Zawadzka świętowała w Zakopanem. Wśród gości pojawili się m.in. Paulina Krupińska i Maja Bohosiewicz. Specjalnie na ten wieczór gwiazda wybrała bardzo seksowną, połyskującą małą czarną:

Dziękuje za wszystkie miłe słowa i życzenia... 🙏🏽 Dzięki Wam już nie martwię się o tą 3-kę z przodu ;)) i wierze, że wszystko dopiero się zaczyna ;))

Zobacz: Marcelina Zawadzka już nie jest blondynką? "W końcu czuję się sobą"

3/5
Urodziny Marceliny Zawadzkiej. Pierwsze zdjęcia z Rafałem Jonkiszem

 

Jeszcze wcześniej Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcie ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi! Wśród nich oczywiście znalazł się Rafał Jonkisz, którego gwiazda delikatnie obejmowała! 

 

Myślałam, że trzydziestka to koniec świata😏 i nawet był plan aby tam pojechać 😜 🌴🌍marzyłam o spędzeniu 30tki na Hawajach 🌍🐡Wyszło jeszcze lepiej! Zakopane, masa przyjaciół, znajomych i ludzi bez których nie umiem żyć🙃🥳👫👭👩‍👩‍👦‍👦 Kocham Was Łobuzy! ❤️Dziękuję za wszystko! Za to, że byliście gotowi przyjechać dla mnie na koniec Polski 😜i przygotować niespodziankowy weekend to najlepsze spełnienie marzeń. 

To pierwsze tego typu zdjęcia pary!

 

Zobacz: Marcelina Zawadzka spotka się z chłopakiem w programie „Bake Off”. Mamy GORĄCE ZDJĘCIA

4/5
Urodziny Marceliny Zawadzkiej. Pierwsze zdjęcia z Rafałem Jonkiszem

 

Na kolejnym zdjęciu widać, że Rafał Jonkisz był tuż za Marceliną Zawadzką, kiedy ta niosła tort dla gości. Para najwidoczniej tymi zdjęciami chciała potwierdzić, że są ze sobą. Serdecznie więc gratulujemy, a Marcelinie życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego!

 

Zobacz: "Adriana widać czuje się niepewnie" Zawadzka komentuje związek Roznerskiego. Takich słów się nie spodziewaliśmy!

 

5/5
Urodziny Marceliny Zawadzkiej. Pierwsze zdjęcia z Rafałem Jonkiszem

 

Warto dodać, że Marcelinę i Rafała dzieli 8 lat. Zakochali się w sobie kilka tygodni temu podczas wyjazdu w góry ze wspólnymi znajomymi:

 

Połączyła ich miłość do sportu. Marcelina uwielbia aktywnie spędzać czas, Rafał natomiast jest utytułowanym akrobatą. Kochają też modę, a Rafał nawet zamierza wypuścić własną kolekcję - mówił magazynowi "Party" znajomy Marceliny.

 

Więcej na temat Marcelina Zawadzka