Marcelina Zawadzka już nie pojawi się w "Pytaniu na śniadanie"? A może wkrótce znów zobaczymy ją w programie TVP? Piękna gwiazda ucięła plotki na temat swojej przyszłości w śniadaniowym show i odpowiedziała na pytania internautów dotyczące jej pracy. Zobaczcie, co napisała!

Reklama

Marcelina Zawadzka wkrótce wróci do "PnŚ"!

Zaledwie kilka tygodni temu o Marcelinie Zawadzkiej zrobiło się naprawdę głośno. W mediach pojawiły się wówczas niepokojące informacje o tym, że piękna gwiazda TVP została oskarżona o oszustwa podatkowe, za które grozi jej nawet 8 lat więzienia.

"Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy" - powiedziała dla "naTemat" sędzia Edyta Janiszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu.

Sama Marcelina Zawadzka w emocjonalnym oświadczeniu, które opublikowała na Instagramie, zapewniła, że nie miała pojęcia o jakichkolwiek czynnościach, które działy się niezgodnie z prawem.

Niestety, ostatnie tygodnie są wyjątkowo trudne dla Marceliny Zawadzkiej. Ostatnio atmosferę wokół gwiazdy podgrzały również informacje, że nie zobaczymy jej w nowej edycji "The Voice of Poland". Fani Marceliny zaczęli zastanawiać się, co z jej pracą w "Pytaniu na śniadanie". Prowadząca ostatnio nie pojawiała się w programie, ale teraz okazuje się, że wkrótce znów zobaczymy ją na ekranie! Marcelina Zawadzka potwierdziła to w jednym z komentarzy na Instagramie.

Zjawiskowo wyglądasz Marcelino kiedy i czy w ogóle wracasz do PnS odpisz- napisał jeden z internautów.

- pod koniec sierpnia ????????????- odpisała Marcelina Zawadzka.

My już nie możemy doczekać się nowych odcinków "Pytania na śniadanie" z Marceliną Zawadzką!

Zobacz także

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w sukience idealnej na letnie upały. Połączyła ją z hitowymi butami i torebką Saint Laurent

Marcelina Zawadzka pod koniec sierpnia wraca do "Pytania na śniadanie".

Piękna prowadząca już wkrótce znów pojawi się w programie TVP.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama