Marcelina Zawadzka przed budynkiem TVP, po wyjściu ze studia "Pytania na śniadanie"
Newsy

Marcelina Zawadzka zabrała głos w sprawie oskarżeń! Emocjonalne oświadczenie gwiazdy

Marcelina Zawadzka zabrała głos w sprawie oskarżeń! Emocjonalne oświadczenie gwiazdy

Marcelina Zawadzka postanowiła zabrać głos w sprawie oskarżeń pod swoim adresem. W mediach zawrzało po słowach sędzi Edyty Janiszewskiej, rzeczniczki Sądu Okręgowego w Kaliszu dla Na Temat: "Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy". Sprawa ma związek z niedawnym wykryciem zorganizowanej europejskiej grupy przestępczej, która oszukiwała skarb państwa. Chodzi 58 milionów złotych. W sprawie oskarżono 18 osób. 

Marcelina nie usłyszała zarzutów współudziału w grupie, ale oskarżenia i tak brzmią poważnie. Prezenterka wydała emocjonalne oświadczenie.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Jest jej komentarz!

Jaki wpływ na styl Marceliny Zawadzkiej miał... Michał Szpak?

Marcelina Zawadzka zabrała głos w sprawie oskarżeń o oszustwa podatkowe

Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie w związku z tzw. aferą vatowską.  Głos w sprawie zabrał jej prawnik, który potwierdził, że prezenterka "Pytania na Śniadanie" została objęta aktem oskarżenia. Gwiazda zapewnia o swojej uczciwości.

Marcelina Zawadzka w emocjonalnym wpisie dotyczącym trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła, podkreśla, że nie ma z tym przestępstwem nic wspólnego. W związku z publikacjami na jej temat, które pojawiają się w mediach oznajmiła,  że nie miała pojęcia o jakichkolwiek czynnościach, które działy się niezgodnie z prawem. 

Sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę was zapewnić, ze nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla was i osób, z którymi współpracuję. W tej chwili sąd wyjaśnia, czy określone działania prowadzone przez osoby trzecie (w tym przypadku księgowych) stanowią naruszenie przepisów podatkowych. Dotyczą one potencjalnych nieprawidłowości, które - nawet jeżeli wystąpiły, co jest obecnie weryfikowane - nie były popełnione przeze mnie celowo - napisała w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Marcelina Zawadzka postanowiła również zdementować informacje, które pojawiają się mediach: 

W mediach pojawiły się twierdzenia łączące mnie z poważnymi zarzutami i chcę im jednoznacznie zaprzeczyć. Nie uczestniczyłam w tzw. "praniu pieniędzy", "tworzeniu karuzeli VAT", nie ukradłam ani złotówki, ani tym bardziej "58 mln złotych". Takie zarzuty są absurdalne i wiązanie mnie z nimi godzi najgłębiej w moje dobre imię i wszystko, co reprezentuję. Zapewnie kolejne nieprawdziwe publikacje w mediach są nieuniknione i oczywiście nie pomagają, ale będę się starała normalnie prowadzić swoje życie oraz działalność, a wam dawać znać, co się dzieje. 

Przyznała również, że nie najlepiej znosi sytuację, w której się znalazła. Jednocześnie podziękowała wszystkim za wsparcie: 

Nie ukrywam, bardzo to przeżywam, nie jest mi łatwo czytać o tych oszczerstwach, które nakręciły same media. Zaskakujące jest to ilu osobom dało to pożywkę i uśmiech na twarzy, widząc taki lincz medialny, ale liczę na Wasze wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie. I dziękuję za dotychczasowe słowa wsparcia. 

Marcelina Zawadzka bardzo przeżywa sytuację w jakiej się znalazła. Przed ostatni czas w ogóle nie była aktywna w mediach społecznościowych. 

Zobacz także: Czy Marcelina Zawadzka w związku z oskarżeniami straci pracę w "The Voice of Poland"?

Marcelina Zawadzka zabrała głos w sprawie afery vatowskiej. Zapewnia o swojej uczciwości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka w białej sukience

Prezenterka "Pytania na śniadanie" zapewnia, że nie miała pojęcia o nieprawidłowościach i czynnościach nie zgodnych z prawem. Bardzo źle znosi sytuację w jakiej się znalazła. 

Marcelina Zawadzka w jeansowym kombinezonie
Instagram

Zobacz także
Marcelina Zawadzka w białej boho sukience. Połączyła ją z hitowymi butami i torebką Saint Laurent

Marcelina Zawadzka w sukience idealnej na letnie upały. Połączyła ją z hitowymi butami i torebką Saint Laurent

Marcelina Zawadzka na planie The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka miała być modelką Victoria Secret! Dlaczego zrezygnowała z zagranicznej kariery?

 

Marcelina Zawadzka w pomarańczowej marynarce i białej bluzce
East News
Newsy
Marcelina Zawadzka nie wróci do "Pytania na Śniadanie"? Jest komentarz! 
Marcelina Zawadzka już nie pojawi się w "Pytaniu na śniadanie"? A może wkrótce znów zobaczymy ją w programie TVP?

Marcelina Zawadzka już nie pojawi się w  "Pytaniu na śniadanie"? A może wkrótce znów zobaczymy ją w programie TVP? Piękna gwiazda ucięła plotki na temat swojej przyszłości w śniadaniowym show i odpowiedziała na pytania internautów dotyczące jej pracy. Zobaczcie, co napisała!  Marcelina Zawadzka wkrótce wróci do "PnŚ"! Zaledwie kilka tygodni temu o Marcelinie Zawadzkiej zrobiło się naprawdę głośno. W mediach pojawiły się wówczas niepokojące informacje o tym, że piękna gwiazda TVP została oskarżona o oszustwa podatkowe, za które grozi jej nawet 8 lat więzienia.  "Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy" - powiedziała dla "naTemat" sędzia Edyta Janiszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu. Sama Marcelina Zawadzka w emocjonalnym oświadczeniu, które opublikowała na Instagramie, zapewniła, że nie miała pojęcia o jakichkolwiek czynnościach, które działy się niezgodnie z prawem.  Niestety, ostatnie tygodnie są wyjątkowo trudne dla Marceliny Zawadzkiej. Ostatnio atmosferę wokół gwiazdy podgrzały również informacje, że nie zobaczymy jej w nowej edycji "The Voice of Poland". Fani Marceliny zaczęli zastanawiać się, co z jej pracą w "Pytaniu na śniadanie". Prowadząca ostatnio nie pojawiała się w programie, ale teraz okazuje się, że wkrótce znów zobaczymy ją na ekranie! Marcelina Zawadzka potwierdziła to w jednym z komentarzy na Instagramie. Zjawiskowo wyglądasz Marcelino kiedy i czy w ogóle wracasz do PnS odpisz- napisał jeden z internautów.  - pod koniec sierpnia 😘😘😘- odpisała Marcelina Zawadzka.  My już nie możemy doczekać się nowych odcinków...

Marcelina Zawadzka w brązowej bomberce z frędzlami
Newsy
Marcelina Zawadzka jeszcze nie wraca do "Pytania na śniadanie"! Ma ją zastąpić inna piękna gwiazda TVP
Marcelina Zawadzka jeszcze nie wraca do "Pytania na śniadanie"! Ma ją zastąpić inna piękna gwiazda TVP

Złe wiadomości dla fanów Marceliny Zawadzkiej! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl piękna prowadząca na razie nie wróci do "Pytania na śniadanie". Co więcej, okazuje się, że już wkrótce zastąpi ją inna gwiazda TVP! Kto dołączy do grona prowadzących poranny program Telewizyjnej Dwójki i czy Marcelina Zawadzka jeszcze kiedyś poprowadzi "PnŚ"? Kto zastąpi Marcelinę Zawadzką w "Pytaniu na śniadanie"? W minione wakacje o Marcelinie Zawadzkiej zrobiło się naprawdę głośno. Media przekazały wówczas niepokojące informacje dotyczące pięknej gwiazdy TVN, która została oskarżona o oszustwa podatkowe, za które grozi jej nawet 8 lat więzienia.  "Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy" - mówiła dla "naTemat" sędzia Edyta Janiszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu. Marcelina Zawadzka w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie zapewniała, że nie miała pojęcia o jakichkolwiek czynnościach, które działy się niezgodnie z prawem.  (...) W mediach pojawiły się twierdzenia łączące mnie z poważnymi zarzutami i chcę im jednoznacznie zaprzeczyć. Nie uczestniczyłam w tzw. "praniu pieniędzy", "tworzeniu karuzeli VAT", nie ukradłam ani złotówki, ani tym bardziej "58 mln złotych". Takie zarzuty są absurdalne i wiązanie mnie z nimi godzi najgłębiej w moje dobre imię i wszystko, co reprezentuję- napisała w oświadczeniu. Marcelina Zawadzka dość długo nie pojawiała się w programie "Pytanie na śniadanie" i wszyscy zastanawiali się, czy gwiazda wróci jeszcze do programu. Co ciekawe, sama Marcelina jakiś czas temu zapewniała, że wraca do programu pod koniec sierpnia. Niestety, jak już wiemy...

Marcelina Zawadzka na planie The Voice of Poland
East News
Newsy
Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Jest jej komentarz!
Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Jest jej komentarz!

"Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy" - powiedziała dla "naTemat" sędzia Edyta Janiszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu. Ma to związek w niedawnym wykryciem zorganizowanej grupy przestępczej, która oszukiwała Skarb Państwa. Wiosną tego roku ruszył proces, w którym zarzuty brania udziału w zorganizowanej grupie przestępczej usłyszało aż 17 osób. Marcelina Zawadzka jest jednak jedyną osobą, która takich zarzutów nie usłyszała, jednak gwiazda musi wyjaśnić sprawę dotyczącą oskarżenia o oszustwa podatkowe. Zobacz także:  Marcelina Zawadzka w szalonej bomberce z frędzlami. Ale to jej buty zrobiły największe wrażenie Marcelina Zawadzka oskarżona o oszustwa podatkowe. Jak się tłumaczy? Jak wyjaśniła gwiazda w rozmowie z "naTemat", ona sama czuje się w tej sprawie oszukana. Według relacji prowadzącej "Pytanie na śniadanie", do tej nieprzyjemnej sytuacji doszło wskutek współpracy z, jak się okazało, nieuczciwą firmą zajmującą się księgowością. Ciężko mi komentować tą sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biurko księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową - wyjaśniła w rozmowie z "naTemat", Marcelina Zawadzka. Gwiazda złożyła już obszerne wyjaśnienia w tej sprawie i...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik