Marcelina Zawadzka o figurze Ewy Farnej. Ewa Farna gruba
ONS

Zawadzka zauważyła, że Farna przytyła. Jej nadwagę uznała za ważny przykład

Marcelina Zawadzka o figurze Ewy Farnej. Ewa Farna gruba
ONS

Figura Ewy Farnej stała się obiektem drwin połowy internetu. Chociaż wokalistka regularnie zgarnia najważniejsze nagrody, nagrywa przeboje i jest rozchwytywana przez media polskie i czeskie, cały czas zmaga się z krytyką na punkcie nadwagi. Gwiazda przyznała już wielokrotnie, że lubi swoje kształty (zobacz: "Takiego życia nie da się prowadzić"), a co dla niej ważniejsze, lubi je także jej partner. Nie rozumie, dlaczego publiczność tak bardzo skupia się na krągłościach, zamiast oceniać nowe utwory.

Zobacz: Czeskie media śmieją się z Farnej. Pokazali kompromitujące zdjęcia

W obronie Ewy głos zabrała Marcelina Zawadzka, która na łamach "Twojego Stylu" z oburzeniem odniosła się do hejtu jaki pojawił się w sieci:

Drażni mnie to, że ludzie często są oceniani po wyglądzie. Jako była Miss Polonia dobrze wiem, że wygląd bywa zaletą, ale i wadą. Niedawno zapytano mnie, co sądzę o tym, że Ewa Farna przytyła. Odpowiedziałam: i co z tego? Czy z powodu nadwagi gorzej śpiewa? Nadal jest wartościową osobą


Na pewno Ewie będzie miło po przeczytaniu tych pokrzepiających słów. Szczególnie, że Zawadzka ma sporo racji w tym, co mówi.

Zobacz: Tylko u nas! Farna: Dla show-biznesu moje kształty nie są normalneEwa Farna i jej aktualna sylwetka:

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39