Ewa Farna wywiad. Ewa Farna za gruba. Ewa Farna X Factor. Ewa Farna TVN. Ewa Farna urlop. Ewa Farna prywatnie
ONS

Ewa Farna: Dla show biznesu moje kształty nie są normalne [WIDEO]

Ewa Farna wywiad. Ewa Farna za gruba. Ewa Farna X Factor. Ewa Farna TVN. Ewa Farna urlop. Ewa Farna prywatnie
ONS

Podczas konferencji TVN na której zjawiły się największe gwiazdy stacji nie mogło zabraknąć Ewy Farnej. Młoda wokalistka dołączyła do obsady najpopularniejszego show stacji "X Factor". W czwartej edycji, oprócz Ewy, zobaczymy niezmiennie Tatianę Okupnik, Kubę Wojewódzkiego i Czesława Mozila.

Udało nam się z nią porozmawiać i zapytać nie tylko o program, ale również o to jak radzi sobie z plotkami na swój temat, jak zarządza pieniędzmi i czym jest dla niej udział w programie.

Zobacz: Ewa Farna pochwaliła się szczupłą sylwetką na konferencji TVN-u

W ostatnim czasie o Ewie było głośno w związku z komentarzami czeskich mediów, które nazwały ją ciężarówką. Gwiazda wykazała się ogromnym dystansem i odgryzła się złośliwcom. Zapytana o to jak radzi sobie z takimi nieprzyjemnymi komentarzami odpowiedziała:

Nie czuję się gruba, czuję się normalną dziewczyną. Dla show biznesu moje kształty nie są normalne, ale to nie znaczy, że nie są normalne w moim życiu. 


Nie mogliśmy nie zapytać o pierwsze wrażenia z planu X Factor i o współpracy z jurorami. W Internecie pojawiły się artykuły na temat dołączenia wokalistki do obsady show, sama zainteresowana natomiast niewiele wiedziała na ten temat. Dopiero kiedy negocjacje się zakończyły oficjalna informacja pojawiła się na jej profilu na Facebooku.

Dostała propozycje do X Factora parę miesięcy wcześniej niż cokolwiek się pojawiło.Wiedziałam, że jest propozycja, nie wiedziałam nic więcej na ten temat. Kilka miesięcy później mój menadżer rozmawiał z TVN-em, ale ja ciągle nic nie wiedziałam. Nie wiedziałam czy ciągle jest ten sam skład jury, czy kogoś będę wygryzać. Nie wiedziałam nic, dlatego tego nie komentowałam. Później przeczytałam, że 'potwierdzona jurorka', wtedy zaczęły się negocjacje i informacje, że X Factor nadal będzie w soboty, że będę czwartą, że nie będę nikogo wygryzać, że nadal jest Kuba, Czesław, Tatiana. To są dla mnie bardzo podstawowe informacje bo nie chciałabym być w jury gdzie wiem, że chemia nie będzie działać.  - opowiada Ewa


Więcej o Ewie dowiecie się z wywiadu, który do obejrzenia poniżej. Przy okazji nie możemy nie wspomnieć, że gwiazda przyznała, że... jest naszą czytelniczką. Pozdrawiamy! :)

Zobacz: Popisy Farnej w "X-Factor" to kopia z amerykańskiej wersji. Porównaj


 


Debiut Ewy w programie "X Factor":

Więcej na temat Ewa Farna X-Factor
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33