Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Okładka płyty Eweliny Lisowskiej
Newsy

Mamy okładkę płyty Eweliny Lisowskiej z "X-Factor"

Będzie drugą Brodką?

Druga edycja "X-Factor" zakończyła się zwycięstwem Dawida Podsiadły, ale to nie o nim będzie teraz głośno. Ewelina Lisowska, która była najbardziej charyzmatyczną postacią tej edycji muzycznego show już za dwa tygodnie wyda swoją debiutancką płytę. 14 sierpnia do Empików w całym kraju trafi album sygnowany imieniem i nazwiskiem Eweliny, na którym znajdzie się sześć premierowych piosenek. Będzie to przy okazji przedsmak tego, co usłyszymy późną jesienią, na albumie długogrającym.

Zobacz: Ewelina Lisowska będzie drugą Brodką?

Ewelina Lisowska jako jedna z nielicznych uczestników talent-show prześledziła karierę swoich poprzedników i wyciągnęła wnioski z popełnionych błędów przez Michała Szpaka czy Adę Szulc. Wokalistka zamiast lansować się na salonach, zamknęła się w studio, po to by móc pojawiać się w mediach ponownie i promować gotowy materiał. Dobra decyzja.

A tak wyglądała okładka debiutanckiej płyty Eweliny. Robi wrażenie?

Kilka dni temu Ewelina pokazała jak wyglądała okładkowa sesja od kulis:

Ewelina Lisowska

Przypomnijmy też wszystkie wcielenia Eweliny w "X-Factor":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewelina Lisowska wyda płytę
Newsy
Ewelina z X-Factor już robi karierę
Nagrała już płytę! Kiedy premiera?

Ewelina Lisowska odpadła z "X-Factor" tuż przed wielkim finałem, ale dla niej nie oznaczało to jednak zakończenia przygody z show-biznesem. Młoda piosenkarka już 17 lipca wyda swoją pierwszą mini-płytę . Na album EP złoży się pięć zróżnicowanych stylistycznie utworów, które poprzedzą wydanie dużej płyty jesienią. - Uparcie dążę do wyznaczonych sobie celów i wierzę w marzenia, które niejednokrotnie się już spełniły. Teraz pełna energii i gotowa do pracy zabieram się za realizowanie autorskiego materiału , którego efekty będzie można usłyszeć już niebawem! W talent Eweliny uwierzyła wytwórnia HQT Music Group dystrybuowana przez Universal Music Polska. I słusznie, bo tylko dotychczas występy Eweliny z "X-Factor" obejrzało już prawie 3 miliony razy, a na Facebooku ma ma prawie 20 tysięcy fanów. Myślicie, że Lisowska przerwie złą passę uczestników obu edycji "X-Factor" i jako pierwsza odniesie znaczący sukces na rynku? Na pewno w przeciwieństwie do swoich poprzedników wygrywa tym, że zamiast bywać na salonach, wkroczy na nie z czymś więcej niż znanym nazwiskiem . Tak Ewelina Lisowska prezentowała się w programie "X-Factor":

Lisowska chciałaby zagrać w filmie
ONS
Newsy
Lisowska zagra w filmie?
Śpiewanie to nie jedyny pomysł na karierę

Ewelina Lisowska to bezsprzecznie największa gwiazda jaką wykreował polski X-Factor. Nieco ponad rok temu Ewelina odpadła w półfinale programu, a dziś ma na koncie już mnóstwo sukcesów i kilka przebojów. Przypomnijmy: Śliczna Lisowska zmiażdżyła konkurencję na EMA 2013 Obecnie Lisowska skupia się na koncertach i materiale na kolejny singiel i płytę, które mają ukazać się jeszcze w tym roku. Okazuje się jednak, że śpiewanie nie jest jedyną pasją i dziedziną show-biznesu, w której młoda wokalistka chciałaby się wykazać. Ewelina znana jest z tego, że ma dobry kontakt ze swoimi fanami - zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie ich pytania zamieszczane na Facebooku. Ostatnio jedna z fanek zapytała, czy Lisowska chciałaby w przyszłości zagrać w filmie lub serialu i... odpowiedź Eweliny była twierdząca! Teraz tylko czekać aż posypią się propozycje od znanych reżyserów i twórców telewizyjnych. Waszym zdaniem powinna próbować swoich sił w aktorstwie? Gdzie mogłaby zagrać? Zobacz też: Dodia sparodiowała Lisowską. Będzie skandal?   Zobacz też galerię zdjęć Eweliny Lisowskiej:

Dawid Podsiadło i Tatiana Okupnik w teledysku "Tu i teraz"
Newsy
Słaby teledysk Dawida Podsiadły i Tatiany Okupnik
Fani będą zawiedzeni?

Zwycięzcy polskich talent-show zazwyczaj wygraną w programach zamykają swoją listę sukcesów. Wyjątkami od tej reguły są Monika Brodka i Alicja Janosz, które co nieco osiągnęły w polskim show-biznesie i zaistniały w masowej świadomości. Do tego grona raczej nie zapowiada się by miał dołączyć Dawid Podsiadło . Zwycięzca "X-Factor" właśnie opublikował swój debiutancki klip nagrany z Tatianą Okupnik , który, przyznamy szczerze, jest chyba najsłabszą produkcją w historii finalistów tego typu programów . Coś czujemy, że największą wygraną 2 edycji "X-Factor" okaże się jednak Ewelina Lisowska, której piosenka już sporo namieszała na listach, a o jej aktywnościach regularnie donoszą media. Sorry Dawid... Zobacz: Pierwszy singiel Eweliny Lisowskiej. Będzie Brodką "X-Factora"?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner