Mama Madzi i Madzia w Dzień Dobry TVN

Mama Magdy Wójcik z "Big Brothera" skomentowała zachowanie Oleha! Magda i Oleh poznali się w domu Wielkiego Brata, ale z czasem ich znajomość przerodziła się w gorący romans. 20-letni uczestnik show nie ukrywał, że zakochał się w starszej o ponad 10 lat Madzi, która ostatecznie wygrała ostatnią edycję "Big Brothera". Fani programu z pewnością zastanawiali się, czy ich związek przetrwa próbę czasu i czy po wyjściu z domu Wielkiego Brata wciąż będą razem. Jak już wiemy, Magda i Oleh nie zakończyli swojej znajomości i wciąż utrzymują bliski kontakt. 

Od finału "Big Brothera" plotkuje się, że mama Magdy nie jest zachwycona związkiem córki z Olehem. Nawet sama Magda przyznała ostatnio, że jej mama prosiła ją, żeby była ostrożna w sprawie uczestnika show.... Teraz kobieta po raz pierwszy przyznała głośno, że nie podobało się jej zachowanie młodszego o 11 lat chłopaka! W programie "Uwaga! TVN" padły mocne słowa! 

1/3
Oleh wręczył kwiaty Madzi Wójcik podczas finału "Big Brothera"
East News

Mama Magdy Wójcik pojawiła się ostatnio w "Dzień Dobry TVN". W śniadaniowym programie powiedziała jednak, że nie poznała jeszcze Oleha i nie chce wypowiadać się na jego temat. Teraz jednak mama Magdy przerwała milczenie! W programie "Uwaga!" w TVN oceniła zachowanie Oleha! Zobaczcie, co powiedziała przed kamerami

2/3
Mama Madzi i Madzia w Dzień Dobry TVN

Mama Magdy przyznała, że była przerażona wypowiedziami i zachowaniem Oleha!

Byłam przerażona zachowaniami i niektórymi wypowiedziami pana Olka- przyznała w rozmowie z dziennikarzem programu "Uwaga! TVN". Niektóre wypowiedzi były dosyć wulgarne i trochę agresywne. 

To jeszcze nie koniec! Mama Magdy zwróciła uwagę na sporą różnicę wieku między jej córką a Olehem.

3/3
Magda i Oleh w programie Big Brother
screem YouTube.com

To jest młody chłopak, bo to jest chłopak który ma 20 lat i nie jestem pewna, czy do końca jest pewien, że te deklaracje, które składał to są te deklaracje. 

Jak kobieta skomentowała romans córki z Olehem w domu Wielkiego Brata? 

Z mojej perspektywy widza to nie wyglądało na romans. Emocje na pewno były, Madzia sama o tym mówiła, natomiast jak to się potoczy to już trzeba samej Madzi zapytać- powiedziała ostrożnie mama Magdy. 

Myślicie, że romans Magdy i Oleha przetrwa próbę czasu?