Blanka Lipińska z rodzicami
East News

Mama Blanki Lipińskiej zostanie gwiazdą Instagrama? Fani autorki "365 dni" już ją kochają! 

Blanka Lipińska z rodzicami
East News

Mamę Blanki Lipińskiej na Instagramie śledzi już ponad 50 tysięcy osób! Za namową córki Pani Małgorzata rozpoczęła intensywną przygodę z portalem społecznościowym! Na jej story pojawiły się pierwsze nagrania z poradami dotyczącymi domowych porządków. Fani autorki "365 dni" już ją kochają! 

Zobacz także: Blanka Lipińska i jej mama wyglądają jak siostry! A jakie są ich relacje?

Mama Blanki Lipińskiej rządzi na Instagramie. Internauci ją kochają 

Blanka Lipińska ma doskonały kontakt ze swoimi rodzicami i z dumą opowiada o tym swoim obserwatorom. Na ich wsparcie może liczyć w każdym momencie swojego życia. Ostatnie kilka dni wraz z najbliższymi spędzała na Kaszubach. Towarzyszył jej nie tylko Baron ale również Pani Małgorzata. To właśnie tam powstał pomysł, aby mama Blanki częściej udzielała się na swoim koncie. 

Fani autorki "365 dni" uwielbiają jej wspólne wideo z mamą. Twierdzą, że panie wyglądają jak siostry i nie mają wątpliwości po kim Blanka odziedziczyła urodę. Na koncie zarówno Blanki jak i jej mamy pojawia się sporo komplementów pod adresem Pani Małgorzaty. Na jej własnym story w końcu pojawiła się pierwsza relacja dotycząca porad odnośnie sprzątania! Internauci są zachwyceni! Blanka pochwaliła się wiadomościami, które piszą do niej fani; 

- Oglądałam storkę Twojej mamy i przepadłam. Co za super babka. Jeszcze nigdy nie słyszałam tak wyczerpującego wykładu o czyszczeniu kuchenki.
- Witaj Blania, oglądałam story Pani Małgorzaty i muszę stwierdzić, że mama jest tak cudowną babeczką, że szok. Jej przygotowanie i zaangażowanie w to, co pokazuje jest nieziemskie

Pani Małgorzata jest otwarta na propozycje od internautów odnośnie tego, o czym chcieliby usłyszeć. Pod postem pojawiło się setki komentarzy. Zaciekawieni fani są dowiedzieć się, jak wychować córkę na przyjaciółkę, jaki jest sekret tak niesamowitej urody mamy Blanki oraz oraz co zrobić, aby wyglądać tak pięknie jak ona. Jak widać zainteresowanie jest ogromne! Czyżby niedługo Pani Małgorzata dorównała popularnością w sieci znanej córce? Trzymamy kciuki za obie! 

Zobacz także: Mama Blanki Lipińskiej zachwyca sylwetką! "Czy uwierzycie, że ta kobieta ma prawie 60 lat?"

Instagram nie ma limitu wieku! Fani Blanki Lipińskiej pokochali jej mamę i trzymają kciuki za rozwój jej kanału na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Czyżby niedługo dorównała popularnością znanej córce? Internauci trzymają kciuki za Panią Małgorzatę i są pod wrażeniem jej luzu! 

Zastanawiam się jaką wiedzą mogę się z Wami podzielić... Macie jakieś sugestie? - zapytała Pani Małgorzata pod jednym ze zdjęć 

Okazało się, że pomysłów jest mnóstwo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata eL (@malgorzatael)

Blanka Lipińska w bordowej sukience
AKPA

 

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43