Małgosia z Rolnik szuka żony - nowy wpis na Instagramie Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł całują się na planie show Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. prasowe
"Teraz cieszy wszystko"
1/4
Mat. prasowe

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Najpopularniejsza para czwartej edycji hitu TVP przekazała radosne wiadomości zaledwie kilka dni temu, w pierwszym odcinku piątej odsłony show o rolnikach. 

Dostaliśmy piękny prezent, zostaniemy rodzicamimówił szczęśliwy Paweł.

Para, która poznała się na planie programu "Rolnik szuka żony" przygotowuje się również do ślubu, który według naszych informacji ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu! Małgosia i Paweł pomimo ciąży i ślubnych planów nie zapominają jednak o swoim gospodarstwie. Rolniczka zamieściła  w sieci nowy wpis, w którym zdradziła, co u nich słychać. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak odmieniła ją ciąża! 

Zobaczcie, co zdradziła przyszła mama! 

 

Zobacz także: Ciężarna Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała swoje NOWE zdjęcie! Widać już brzuszek?

2/4
Małgosia z Rolnik szuka żony - nowy wpis na Instagramie
Instagram

Ciężarna Małgosia pokazała zdjęcie Pawła i zdradziła, jak jej przyszły mąż radzi sobie jako rolnik. Małgosia nie ukrywa, że jest bardzo dumna ze swojego ukochanego!

Ostatnio z Pawłem od dłuższego czasu pracowaliśmy nad realizacją tajnego planu, a mianowicie szukaliśmy wszem i wobec paszowozu który wjedzie śmiało w nie każdy przejezdny kąt naszych budynków. Problem był w tym, że czymś chcieliśmy go wymieszać i od tego zaczęliśmy. Paweł odkopał swój rodzinny, dziadkowy skarb, który zreanimowal, dobre kilka miesięcy dłubania, smarowania, części dopasowywania. Z tego co zajarzylam( jak prawdziwa mechaniczna blondynka) , to ma lepszą moc niż oryginał, a poza tym wszystko cacy jak ta lala. Klasyk. Jestem z Pawła bardzo dumna!- napisała na Instagramie.

My zwróciliśmy jednak uwagę na dalszą część jej wpisu... Zobaczcie, co napisała o rodzinie, którą stworzy razem z Pawłem! Jak zmieniła ją ciąża? Odpowiedź na następnej stronie! 

 

3/4
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł całują się na planie show
Mat. promocyjne

Czasem sobie myślę, co bym wolała jako Rolnik - super wypasione gospodarstwo, które trzeba po prostu ciągnąć dalej i kontynuować sukces / bądź nie sukces rodziców i rozwijać wg wcześniej wyznaczonych trendów, czy budować powoli, w miarę bezpiecznym krokiem tak jak nauczyli mnie moi rodzice. Wszystko ma swój urok, zwłaszcza gdy robi się to z myślą o swojej rodzinie, ma się po prostu dla kogo. Bez tego żaden sukces mniejszy bądź większy nie cieszy już tak jak kiedyś. Teraz cieszy wszystko- przyznała przyszła mama. 

Małgosia w jednym z komentarzy pod swoim postem zdradziła również, jak odmieniła ją ciąża! Okazuje się, że przyszła mama często się wzrusza :)

Małgosia z Rolnik szuka żony - komentarz
Instagram

 

Zobacz także: Ciężarna Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała pierścionek zaręczynowy! Zobacz ZDJĘCIE

 

 

4/4
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. promocyjne

Przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu Małgosia i Paweł zdradzili, że planują ślub. Para zamieściła wówczas w sieci poruszajacy wpis! 

Zobacz: Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" BIORĄ ŚLUB! Kiedy? Poznajcie szczegóły!

Więcej na temat Rolnik szuka żony