Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł Rolnik szuka żony - Małgosia pokazała pierścionek zaręczynowy Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł na planie show Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł spacerują na planie show
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. promocyjne
Ładny?
1/5
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. promocyjne

 

Pierwszy odcinek 5. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudził mnóstwo emocji wśród fanów programu, a wszystko za sprawą tego, co wydarzyło się na samym początku! Zanim poznaliśmy lepiej nowych rolników, TVP pokazało co słychać u uczestników 4. edycji show. Mogliśmy zobaczyć krótką rozmowę z Małgosią i Pawłem oraz z Mikołajem. Okazało się, że Małgosia i Paweł wkrótce zostaną rodzicami!

- Dostaliśmy piękny prezent, zostaniemy rodzicami. To chyba uwiecznienie naszych wszystkich marzeń, zostaniemy rodzicami - powiedzieli Małgosia i Paweł w 1. odcinku "Rolnika".

Fani programu byli bardzo zaskoczeni, zwłaszcza, że dopiero niedawno para ogłosiła, że planuje ślub. Przy okazji Małgosia pokazała, jaki pierścionek dostała od Pawła. Zobacz kolejny slajd! 

Zobacz: Kiedy Małgosia z "Rolnik szuka żony" ogłosiła, że jest w ciąży, prawie się rozpłakała!

2/5
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. promocyjne

Na początku sierpnia Małgosia i Paweł niespodziewanie ogłosili, że wkrótce odbędzie się ich ślub. Dla wszystkich było to wielkie zaskoczenie, bowiem para nawet nie ogłosiła wcześniej, że jest już po zaręczynach.

Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy : nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)

Jaki pierścionek wręczył Paweł swojej ukochanej?

Zobacz: Marta Manowska zdradza plany Małgosi i Pawła! "Usłyszałam od nich wspaniałą nowinę"

3/5
Rolnik szuka żony - Małgosia pokazała pierścionek zaręczynowy
ONS.pl

Małgosia na serdecznym palcu prawej ręki nosi od kilku miesięcy złoty pierścionek zaręczynowy z pięknym brylantem. 

4/5
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł na planie show
Mat. promocyjne

Małgosia i Paweł poznali się rok temu na planie show "Rolnik szuka żony". Początkowo Małgosia nie dawała dużych szans młodszemu od niej Pawłowi, ale chłopak nie poddał się i walczył o jej względy. W końcu to jego wybrała, szybko zostali parą i zaczęli planować wspólną przyszłość. Paweł, który mieszkał za granicą, postanowił wrócić do Polski i zamieszkać u Małgosi. Teraz razem prowadzą jej gospodarstwo. 

5/5
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł spacerują na planie show
Mat. promocyjne

Małgosia nie ukrywa już od dawna, że jest bardzo szczęśliwa.

Kochani! Moja historia z Rolnikiem zaczęła się jakiś czas temu i całkowicie zmieniła moje życie i nie tylko moje:) Od pierwszych chwil byliście świadkami spotkań, rozmów, wrażeń, stresów towarzyszących nam w etapach rozwijającej się znajomości, momentów zaskoczenia, zawstydzenia. Nie znaliśmy się wcześniej, oboje dołożyliśmy jednak wielkich starań, by być ze sobą razem. Magia miłości! Bez niej byłoby to niemożliwe.


Od samego początku czuliśmy słowa dopingu z Waszej strony i usłyszeliśmy dużo ciepłych słów - dlatego chcielibyśmy Wam za to z całego serca podziękować. Fantastycznie, że wierzycie w Miłość - naturalną, spontaniczną, momentami zawstydzoną, wzruszoną. Dziękujemy - Małgosia i Paweł - można było przeczytać niedawno na profilu rolniczki. 

Więcej na temat Rolnik szuka żony