Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała nowe zdjęcie. Widać brzuszek? Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony pokazali zdjęcia ze ślubu Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. prasowe
Zobacz!
1/4
Mat. prasowe

 

Ciężarna Małgosia z programu "Rolnik szuka żony" pokazała swoje nowe zdjęcie! Widać na nim rosnący brzuszek? Zaledwie kilka dni temu, w premierowym odcinku piątej edycji hitu TVP Małgosia i Paweł przekazali widzom radosne wiadomości - para, która poznała się na planie czwartej serii "Rolnika" spodziewa się dziecka! 

Dostaliśmy piękny prezent, zostaniemy rodzicami- mówił szczęśliwy Paweł.

Jak już wiemy, ciąża to nie jedyna szczęśliwa wiadomość jaką ostatnio przekazali Małgosia i Paweł. Rolniczka zdradziła również, że już wkrótce powiedzą sobie sakramentalne TAK. Teraz bohaterka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" pokazała, jak prezentuje się w ciąży! Widać już rosnący brzuszek? 

Zobaczcie NOWE zdjęcie Małgosi!

 

Zobacz także: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni

2/4
Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała nowe zdjęcie. Widać brzuszek?
Instagram

 

Małgosia, jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" pokazała, jak prezentuje się w ciąży! Przyszła mama na InstaStories opublikowała fotkę, na której pozuje w dresach.

Czas wsunąć szpilki- napisała pod zdjęciem. 

Spójrzcie sami! Widać już ciążowe krągłości? Jedno jest pewne- przyszła mama promienieje! 

Zobacz także: SUKIENKI NA WESELE DLA KOBIET W CIĄŻY

3/4
Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony pokazali zdjęcia ze ślubu
mat. prasowe

Małgosia i Paweł już za kilka miesięcy zostaną rodzicami, ale zanim to sie stanie, para będzie ślubować sobie miłość i wierność. Jak udało się nam dowiedzieć, uroczystość odbędzie się jeszcze w tym miesiącu! Ciekawe, jaką suknię wybierze rolniczka...

Zobacz także: MY NIE MAMY WĄTPLIWOŚCI - TO NAJPIĘKNIEJSZE SUKNIE ŚLUBNE TEGO ROKU :)

4/4
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. promocyjne
Więcej na temat Rolnik szuka żony