Zaledwie kilka tygodni temu Małgorzata Tomaszewska podzieliła się z fanami radosną wiadomością o drugiej ciąży. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP, prowadząca "Pytanie na śniadanie" chętnie eksponowała ciążowy brzuszek i gołym okiem było widać, że stan błogosławiony jej służy. Co o samopoczuciu podczas ciąży mówi Małgorzata Tomaszewska? Rozmowa z nami wiele zdradziła!

Reklama

Małgorzata Tomaszewska o samopoczuciu w ciąży

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety, o czym Małgorzata Tomaszewska ma okazję przekonać się już po raz drugi - kilka tygodni temu prowadząca "Pytanie na śniadanie" podzieliła się szczęśliwą nowiną o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Jak wiadomo jednak, początkowy etap ciąży wiąże się z nie zawsze przyjemnymi dolegliwościami. Co mówi o nich Małgorzata Tomaszewska niedługo po ogłoszeniu ciąży?

Gwiazda TVP w rozmowie z naszym reporterem przyznała, że doświadczyła typowych dla ciąży dolegliwości i objawów, jednak ten etap już minął. Teraz Małgorzata Tomaszewska ma nadzieję, że czeka ją przyjemniejsza część ciąży.

- To już wszystko jest za mną - wszystkie mdłości, bóle głowy, zmęczenie, czterogodzinny sen po "Pytaniu na śniadanie". To wszystko już miało miejsce i mam nadzieję, że teraz weszłam w złoty okres ciąży - wyznała Małgorzata Tomaszewska dla Party.pl.

Jak się okazuje, w trudnej, początkowej fazie ciąży Małgorzata Tomaszewska mogła liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek z "Pytania na śniadanie".

- Bardzo wspiera mnie ekipa "Pytania na śniadanie", zawsze mam wodę, jak chcę, herbatę, kiedy jest chłodniej o poranku - dodała Małgorzata Tomaszewska.

Co jeszcze o ciąży i swoim samopoczuciu zdradziła nam Małgorzata Tomaszewska? Dowiecie się, oglądając video!

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska synka nazwała Enzo, a co z drugim dzieckiem? Ma już plan

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama