Małgorzata Socha w białym futerku

Małgorzata Socha została przyłapana przez fotoreporterów, kiedy wybierała się na czytanie bajek dzieciom w ostatni weekend. Socha była w świetnym nastroju - z uśmiechem na ustach pozowała paparazzi. Z takim samym uśmiechem to my spoglądamy na stylizację Sochy, która wyglądała jak śnieżynka! Szczególnie nasze serce skradło jej białe krótkie futerko (futerko w tym stylu jest totalnym hitem tej zimy - bardzo podobne, tylko w intensywnym kolorze - ma Anna Lewandowska!). Małgorzata Socha do futerka dobrała klasyczne jeansy oraz długie czarne kozaki obszyte kożuszkiem.

Zobacz także: Zimowe wyprzedaże 2019: H&M, Zara, Reserved i inne już teraz wyprzedają ubrania za 50 procent ceny!

Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii i dowiedzcie się, gdzie kupić futerko Sochy - niemal identyczne znaleźliśmy w sieciówkach. PS. Lada dzień zaczynają się zimowe wyprzedaże, więc tym bardziej zawieście na nim oko ;)

Zobacz także: Tę sukienkę z Zary mają wszystkie Instagramerki!

1/5
Małgorzata Socha w białym futerku

Małgorzata Socha zdecydowała się na krótkie jasne dwurzędowe futerko zapinane na guziki. Dobrała do niego jeansy, czarne muszkieterki oraz czarną torebkę - listonoszkę.

2/5
Małgorzata Socha w białym futerku

Futerko wygląda niezwykle elegancko - będzie idealnie pasować do klasycznych jeansów (tak jak w przypadku Małgorzaty Sochy), ale i czarnej wieczorowej sukni. 

3/5
Małgorzata Socha w białym futerku

Małgorzata Socha miała świetny humor - cały czas się uśmiechała.

4/5
Małgorzata Socha w białym futerku

Małgorzata Socha przyjechała bordowym Jaguarem.

5/5
Małgorzata Socha w białym futerku

Jak oceniacie jej look? My jesteśmy zachwyceni!

Więcej na temat Małgorzata Socha