Małgorzata Socha w pomarańczowym swetrze

Najstarsza córka Małgosi Sochy ma już 6 lat! Pokazała zdjęcie z przyjęcia!

Małgorzata Socha w pomarańczowym swetrze

Małgorzata Socha spędziła weekend na świętowaniu urodzin najstarszej córki w rodzinnym gronie. Aktorka pochwaliła się, że Zosia skończyła już 6 lat i pokazała zdjęcie tortu. Trzeba przyznać, że gwiazda wybrała najmodniejszy w tym sezonie motyw przewodni. Zobaczcie, jak wyglądał tort Małgorzaty Sochy dla córki i jakie złożyła jej życzenia!

Małgorzata Socha świętowała 6. urodziny córki!

Małgorzata Socha zdecydowanie należy do gwiazd, które chronią prywatność swoich dzieci. Aktorka czasem w mediach społecznościowych pokazuje, jak rodzinnie spędzają czas, ale twarze córek i syna bardzo rzadko są widoczne. Tym razem szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciami Zosi i Basi przy torcie. Fotografia została zrobiona z okazji 6. urodzin najstarszej córki. Pod zdjęciem gwiazda pisze:

6 lat temu w życiu bym nie pomyślała, że można mieć 3 serca, 3 troski i 3 największe szczęścia na świecie...🥰🥰🥰 Zosieńko pamiętaj, że to Ty jesteś wyjątkowa i jedyna!!!❤🌸 - napisała Małgorzata Socha na Instagramie. 

Na uwagę zasługuje piękny tort, jaki Małgorzata Socha wybrała. Ciasto z motywem jednorożca to jeden z najpopularniejszych trentów sezonu nie tylko wśród małych dzieci, ale też wśród nastolatek. Tylko spójrzcie na ten tort!

Pod zdjęciem życzenia dla córki aktorki złożyła m. in Katarzyna Zielińska, Alicja Werniewicz, stylistka, Kinga Rusin, Natalia Kukulska, Magdalena Stużyńska czy Anna Starmach. 

Fani są zachwyceni wyborem Małgorzaty Sochy!

Nie tylko gwiazdy są zachwycone urodzinami Zosi, fani aktorki są pod wrażeniem tortu i piszą:

Jakie to piękne 🤗🤗🤗

Sliczny tort :) wszystkiego najlepszego;)

Bajeczny tort!

Wam też podoba się tort z motywem jednorożca?

 

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci

Małgorzata Socha na Instagramie
instagram

Tak Małgosia prezentowała się w ciąży!

Małgorzata Socha w ciąży
EastNews

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09