Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe

Małgorzata Socha rzadko pokazuje swojego męża. Tym razem zrobiła wyjątek! "Duma mnie rozpiera"

Inga z "Przyjaciółek" na randce z Maksem w 149. odcinku
Mat. prasowe

Małgorzata Socha, która ostatnio podbija serca widzów rolą Ingi w "Przyjaciółkach", bardzo chroni swoją prywatność. Choć aktorka jest aktywna na Instagramie, to jednak nie zdradza zbyt wielu szczegółów ze swojego prywatnego życia. Wyjątkowo rzadko pokazuje zdjęcia dzieci, a jeśli już to robi, to nigdy nie pokazuje ich twarzy. Podobnie jest z mężem - Krzysztofem Wiśniewskim, z którym ma bardzo mało zdjęć na swoim profilu. Tym razem Małgorzata Socha zrobiła wyjątek i pochwaliła się zdjęciami ukochanego. Nie bez powodu!

Małgorzata Socha pokazała swojego męża

Małgorzata Socha przebywa obecnie w Londynie, gdzie - jak się okazuje - odpoczywa bardzo aktywnie. Ostatnie dni spędziła uprawiając jogging, co chętnie dokumentowała na swoim profilu. Ale to nie wszystko, bo właśnie ujawniła, że była również kibicem swojego męża, który brał udział w londyńskim maratonie! 

Warto dodać, że maraton w Londynie to prestiżowe wydarzenie. Zjawił się na nim nawet sam książę Harry. Małgorzata Socha nie pochwaliła się zdjęciem z księciem, ale za to pokazała swojego szczęśliwego męża, który pozował z medalem. 

Duma mnie rozpiera!!! London Marathon zaliczony 💪 - napisała aktorka. 

Gratulujemy! :)

Małgorzata Socha z mężem na londyńskim maratonie
Instagram

Kim jest mąż Małgorzaty Sochy? 

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski znają się od lat. Aktorka zdradziła kiedyś, że poznała swojego męża, gdy miała zaledwie 16 lat. On miał wtedy 19 i pracował jako ratownik w Darłówku. To była miłość od pierwszego wejrzenia, ale niestety przez lata para żyła na odległość - ona w Warszawie, a on w Poznaniu. Małgorzata Socha zdradziła, że w pewnym momencie nie mogła już wytrzymać życia w takiej relacji. 

Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu  - powiedziała aktorka w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Po 12 latach związku Małgorzata i Krzysztof wzięli ślub. Mąż aktorki nie ma nic wspólnego z show-biznesem, jest inżynierem. Małgorzata Socha bardzo docenia ten fakt. 

Kiedyś wydawało mi się, że fajnie mieć osobę z tego samego świata, w jakim się funkcjonuje. Że wtedy ta osoba jest cię w stanie zrozumieć. Ale na własnej skórze przekonałam się, że dobrze być z kimś, kto zajmuje się zupełnie czymś innym. Mnie to daje oddech i poczucie, że są inne rzeczy, ważniejsze. I często sprowadza mnie to na ziemię. Jestem wdzięczna losowi, że jesteśmy taką parą - powiedziała w rozmowie z "Vivą!". 

 

Małgorzata Socha jest dumna z męża

Małgorzata Socha pokazała męża na Instagramie
Instagram

Małgorzata Socha nie bywa z mężem na salonach

Małgorzata Socha w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami
East News

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08