Małgorzata Socha Małgorzata Socha Małgorzata Socha Małgorzata Socha Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
1/5
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha należy do nielicznego grona gwiazd, które bardzo chronią swojej prywatności i nigdy nie pokazują zdjęć swojej rodziny. Z tego względu najnowsza fotografia Małgosi Sochy na Instagramie zaskakuje! Aktorka właśnie pokazała soje córeczki - Basię i Zosię. Ciężarna Małgosia Socha wraz ze swoimi pociechami przebywa obecnie na wakacjach and morzem i stąd właśnie pochodzi zdjęcie. Zobaczcie je na kolejnych stronach galerii!

Zobacz: MAŁGORZATA SOCHA W SUKIENCE Z SIECIÓWKI ZA 59 ZŁOTYCH. NADAL MOŻECIE JĄ KUPIĆ!

2/5
Małgorzata Socha
Instagram

Małgorzata Socha wyjechała z córkami na zasłużony urlop, mimo zaawansowanej ciąży. Aktorka najwyraźniej postanowiła porządnie wypocząć przed urodzeniem trzeciego dziecka. W ogólen nas to nie dziwi! Nie jest żadną tajemnicą, że każda młoda mama cierpi na deficyt snu i relaksu. ;)

Zobacz: MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z MAMĄ. FANI SĄ POD WRAŻENIEM... OPISU FOTOGRAFII!

3/5
Małgorzata Socha
Instagram

Nic dziwnego też, że Małgorzata Socha postanowiła pochwalić się uroczym zdjęciem z wakacji. Aktorka zasłoniła ciążowy brzuszek wielkim materacem, a głównymi bohaterkami zdjęcia są jej córeczki - Zosia i Basia! Dziewczynki siedzą odwrócone plecami i nie można zobaczyć ich twarzy, ale widać, że rosną jak na drożdżach! Kto by przypuszczał, że są już takie duże?

Zobacz: MAŁGOSIA SOCHA URODZIŁA! RADOSNĄ INFORMACJĘ I IMIĘ OGŁOSIŁ... ZNANY PROJEKTANT!

4/5
Małgorzata Socha
Instagram

Fanki zachwyciły się zdjęciem Małgosi i zwóciły również uwagę na oryginalny wózek, w którym jechały jej córeczki. Wiemy, gdzie i w jakiej cenie można go kupić! To model FUXTEC - wózek wielofunkcyjny - transportowy. Kosztuje 539 złotych.

Zobacz: Pierwszy wózek dla dziecka – czym kierować się przy wyborze

Małgorzata Socha wózek
mat.pras.

5/5
Małgorzata Socha
Instagram

Myślicie, że Małgosia Socha powinna częściej pokazywać swoje córeczki?

Zobacz: MAŁGORZATA SOCHA MA NOWĄ, MODNĄ FRYZURĘ. FANOM SIĘ PODOBA: "WOW, JAK NASTOLATKA"

Więcej na temat Małgorzata Socha