Małgorzata Socha w pomarańczowym swetrze

Każda matka zrozumie Małgosię Sochę! Aktorka dokonała "niemożliwego"?

Małgorzata Socha w pomarańczowym swetrze

Ostatnie dwa dni Małgorzata Socha spędziła poza domem na obozie Anny Lewandowskiej. Tym razem aktorka zabrała ze sobą dzieci, bo ćwiczenia były dedykowane dla matek i ich pociech. Małgosi towarzyszyli Zosia, Basia i Staś, jednak to nie maluchy zrobiły furorę w sieci. Lewandowska na swoim InstaStories pokazała, jak aktorka przyjechała spakowana na zgrupowanie! Widok szokuje, ale z pewnością zrozumie to każda matka. Zobaczcie zdjęcia.

Socha na obozie Lewandowskiej

Małgosia Socha pojechała na obóz do Dojo Stara Wieś. Aktorka ćwiczyła pod okiem Anny Lewandowskiej razem z trójką swoich pociech. Gwiazda jest matką 6-letniej Zosi, 2-letniej Basi i 11-miesięcznego Stasia. 39-latka już wróciła do formy, jednak jak mówi dawne porzekadło - w zdrowym ciele, zdrowy duch.

U Anny Lewandowskiej nie ma zmiłuj 😂🤦‍♀️🏃‍♀️ trening od świtu do nocy! I to w podskokach 🙈 - pisała Socha na Instagramie. 

Zobacz także: Małgorzata Socha zabrała dzieci na obóz Anny Lewandowskiej! Na treningu pojawiła się również Klara

W odpowiedzi na wpis aktorki, Anna napisała jej żartobliwie: "Matka wariatka 😍". Komentarz spotkał się z wieloma polubieniami w sieci.

Obóz u Anny trwał dokładnie dwa dni. Moment pakowania się Małgosi do auta, Lewandowska zarejestrowała w sieci. Okazało się, że aktorka zabrała ze sobą bardzo dużo rzeczy! Te ledwo mieściły się do środka.

Zobaczcie, jak Małgosia zabrała się na obóz. Ciekawe czy wszystko było potrzebne? ;)

Małgosia Socha pakuje się do domu
Instagram

Aktorka zabrała ze sobą mnóstwo rzeczy

Małgosia Socha pakuje się do domu
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44