Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek zdradziła, jakie są jej ciążowe zachcianki. Radek ma szczęście!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oczekują narodzin swojego pierwszego wspólnego dziecka. Ich wymarzony maluszek przyjdzie na świat już niedługo. Przyszła mama chętnie dzieli się z fanami tym, jak przebiega jej ciąża. Dziś przyznała się, jakie ma ciążowe zachcianki. Trzeba przyznać, że Radek to ma szczęście, ponieważ jeżeli chodzi o zachcianki, to mogło być znacznie bardziej skomplikowanie... 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek również żartuje z Kingi Rusin? Jej nowy wpis to hit!

Małgorzata Rozenek o ciążowych zachciankach 

Małgorzata Rozenek postanowiła nie rezygnować z obowiązków zawodowych w ciąży. Jej kalendarz jest pełen aktywności, co nie oznacza, że nie zwraca uwagi na swoje samopoczucie. Jednak w codziennym biegu znajduje również takie chwile, w którym oddaje się błogiemu lenistwu. Idealną okazją jest niedzielne popołudnie. Przyszłą mama przy okazji zdradziła, jakie ciążowe zachcianki ją nachodzą: 

Marudy dwie 🐷🐥 #lazysunday jak cudownie, że są takie dni: #georgiomajdani, #pannyprosie, kocyk, herbatka i puree ziemniaczane w dużej ilości 😂 #chwilotrwaj - podpisała zdjęcie, na którym widać jak odpoczywa ze swoim czworonożnym przyjacielem. 

Trzeba przyznać, ze puree ziemniaczane to bardzo łatwy poziom zachcianki do przygotowania. Radek zdecydowanie może się nazwać szczęściarzem, że jego żona nie ma bardziej wymyślnych pomysłów. Kobiety w ciąży, mamy oraz przyszli lub obecni tatusiowie na pewno mają wiele wspomnień związanych z ciążowymi zachciankami, które na pewno będą pamiętać przez wiele lat :) 

Zobacz także:  Małgorzata Rozenek już dostała od męża walentynkowy prezent! Komentarz Radosława Majdana wzrusza do łez!

Małgorzata Rozenek korzysta z wolnej niedzieli i przy okazji opowiedziała o swoich ciążowych zachciankach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Gwiazda TVN jest już mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Chłopcy nawiązali bardzo mocną więź z Radosławem Majdanem. Niedługo ich rodzina się powiększy. 

Małgorzata Rozenek w czarnej sukni
ONS.pl

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36