Sposoby Małgorzaty Rozenek na zachowanie młodości
ONS

Rozenek zdradziła swoje trzy patenty na młody wygląd

Sposoby Małgorzaty Rozenek na zachowanie młodości
ONS

Małgorzata Rozenek za każdym razem gdy pojawia się w telewizji, czy na czerwonym dywanie zachwyca swoją figurą i znakomitym wyglądem. Jak wiadomo gwiazda prowadzi bardzo aktywne życie zawodowe, jak i wolne chwile poświęca swoim dzieciom. Zobacz: "Kiedyś byłam mamą na sto procent"

Małgosia w rozmowie w programie "In & Out" zdradziła swoje trzy patenty na zachowanie perfekcyjnego wyglądu. Pierwszym z nich jest komfort snu.

- Wysypiam się. To jest bardzo ważne. Są trzy rzeczy, które są bardzo istotne. Pierwsza: żeby spać jak najwięcej, co wcale nie oznacza, że bardzo długo. Ja nie mam czasu na długi sen, bo wstaję bardzo wcześnie i kładę się bardzo późno, ale jak tylko mogę na przykład z przejazdów na zdjęcia czy w czasie przestawki światłą wykorzystuję każdą chwilę, aby spać - zdradziła gwiazda w rozmowie z Kasią Kępką.


Drugą złotą zasadą Rozenek na zachowanie młodego wyglądu jest prawidłowe nawadnianie organizmu:

- Duże ilości wody. 12 łyków co pół godziny, godzinę. 12 łyków odpowiada szklance i zamiast komuś powiedzieć "wypij szklankę", bo możesz jej nie mieć przy sobie, bo możesz pić z litrowej butelki, więc żeby wiedzieć ile wypijasz musisz policzyć sobie łyki.


Małgosia nie mogła oczywiście zapomnieć o aktywności fizycznej.

- Sport albo ćwiczenia. Teraz jestem na etapie biegania. Jakoś tak się strasznie podekscytowałam, bo przeczytałam książkę Chrissie Wellington. To jest książka, która opowiada historię kobiety, która pięciokrotnie zwyciężyła w zawodach ironmana. Ja jak przebiegnę 5 kilometrów w dobrym tempie to jestem z siebie dumna. Basenu nie lubię. Rower chętnie. Sport 5 razy w tygodniu. Wydaje mi się, że 3 razy to trochę za mało. 7 by było dobrze, chociaż odpoczywanie to też element treningu.


Jak widać trzy kroki do pięknego i młodego wyglądu nie są aż takie trudne. Może warto posłuchać rad Małgosi?

Zobacz: Wkurzona Rozenek: Nie pozwolę żeby się ktoś WPI***AŁ w moje życie

Piękna i stylowa Rozenek na Balu Fundacji TVN:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03