Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Małgorzata Rozenek na sportowej imprezie Małgorzata Rozenek na sportowej imprezie
Małgorzata Rozenek jest w ciąży?
O co chodzi?
1/4
Małgorzata Rozenek jest w ciąży?

 

Małgorzata Rozenek Majdan jest w ciąży? Ostatni jej wpis na Instagramie wywołał burzę. Gwiazda TVN na swoim Instagramie poinformowała, że jej lekarz zabronił jej wysiłku fizycznego. Czy jest to jednoznaczne z tym, że spodziewa się dziecka? 

 

Wielu internautów nie ma wątpliwości. Pikanterii dodaje również fakt, że ostatnio prezenterka zaczęła również dbać o dietę z Anną Lewandowską, która specjalizuje się również w dietach dla ciężarnych. Małgosia w wielu wywiadach zaznaczała, że chce mieć trzecie dziecko, ale na wszystko przyjdzie pora. Teraz głos w sprawie spekulacji fanów zabrał sam Radek Majdan. Co napisał? 

 

Zobacz!

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wybrała się z synami i Radkiem na gofry i... je za dwoje? :) ZDJĘCIA

2/4
Małgorzata Rozenek jest w ciąży?

 

Radosław Majdan potrafi podsycić atmosferę! Na Instagramie pokazał wspólne zdjęcie z Gosią i dwoma rasowymi psami pisząc:

Jest duża szansa ze nasza rodzina się powiększy 

Wpis Radka oczywiście odnosi się do planów zaadaptowania kolejnego psa, ale nie zmienia to faktu, że temat kolejnego dziecka jest im ciągle bliski :) 

 

Zobacz także: Wpis Rusin to nic przy tym, jak Rozenek została ZMIAŻDŻONA przez Łepkowską! „Sztuczny twór! Produkt medialny”!

3/4
Małgorzata Rozenek na sportowej imprezie
ONS

 

A może para rzeczywiście już spodziewa się dziecka, ale na razie nie chcą o tym mówić? Czas pokaże :) Z pewnością byłaby to najgłośniejsza ciąża w show biznesie! 

 

4/4
Małgorzata Rozenek na sportowej imprezie
ONS