Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek Ilona Łepkowska na Wielkim Teście TVP o serialach Kinga Rusin na wakacjach, Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na spacerze Małgorzata Rozenek w sukience Łukasza Jemioła
Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek
Przesadziła?
1/4
Ilona Łepkowska ostro o Małgorzacie Rozenek

 

Małgorzata Rozenek znów pod ostrzałem! Jeszcze nie ostygły emocje związane z konfliktem Małgorzaty z Kingą Rusin, a teraz gwiazdę TVN atakuje sama Ilona Łepkowska. W swoim felietonie dla "Tele Tygodnia" scenarzystka nie zostawia suchej nitki na Rozenek! A chodzi głównie o jej najnowszy program w "TVN Style" - "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Co pisze Ilona Łepkowska?

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zaliczyła niezłą wpadkę! Posypały się hejty. Reakcja gwiazdy? Mistrzowska!

Ilona Łepkowska na początku swojego felietonu upomina wszystkie potencjalne uczestniczki show, aby nie brały udziału w jej programie. Uważa go za płytki i mało interesujący. Przy okazji wypomina Rozenek parcie na szkło i metamorfozę, którą przeszła na przestrzeni ostatnich lat:

Przypuszczałam, że będzie źle. Jednak okazało się, że jest jeszcze gorzej - w tej cytrynie nie ma już ani kropelki. O jakiej cytrynie mowa? Ano o tej nazywającej się Małgorzata Rozenek. TVN i TVN Style postanowiły wycisnąć z niej cały sok i się im udało. Już kiedy zobaczyłam zwiastun nowego programu „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” lekko mną wstrząsnęło. Co to, kurczę, za tytuł? Matka dwóch synów, trzeci raz zamężna i Małgosia? I dlaczego ktokolwiek ma być jak ta celebrytka? Z jakiego powodu ma być ona wzorem dla „zwykłej kobiety”? Drogie panie, które zgłaszacie się do tego programu - przestańcie marzyć! I mieć nadzieję, że będziecie jak Małgosia Rozenek, bo nie ma i nie będzie drugiej osoby mającej takie parcie na szkło? Kobiety, która jest nie do poznania, jeśli porówna się jej zdjęcia sprzed 10 lat i dzisiejsze. Która w każdym centymetrze swojego ciała jest produktem medialnym.

 

Dalej jest jeszcze ostrzej! Zobaczcie!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała teściową na Instagramie i dwuznacznie skomentowała zdjęcie. Nie dogadują się?

2/4
Ilona Łepkowska na Wielkim Teście TVP o serialach
ONS

 

Ilona Łepkowska miażdży program Małgosi w TVN Style:

Jest nudny jak flaki z olejem i błyskotliwy tak, jak jego prowadząca. 

W swoim felietonie dla Tele Tygodnia scenarzystka odniosła się również do konfliktu Rozenek z Kingą Rusin. Co napisała?

 

3/4
Kinga Rusin na wakacjach, Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na spacerze

 

Łepkowska nie lubi takich przepychanek, ale w sprawie konfliktu staje po stronie Kingi Rusin:

Nie znoszę tych medialnych pyskówek, ale z Kingą Rusin zgadzam się w jednym - Małgorzata Rozenek to sztuczny twór. [...] I dlatego tytuł programu brzmi jak żart, albo gorzej - szyderstwo. - pisze.

 

Całość w Tele Tygodniu! Ostro?

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Dlaczego Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek przerwały wojnę w sieci?! Wiemy!

4/4
Małgorzata Rozenek w sukience Łukasza Jemioła
ONS.pl

 

Czy Małgorzata Rozenek zareaguje na tak ostrą krytykę czy ma już dość po wojnie z Kingą Rusin? Jak myślicie?