Małgorzata Rozenek w białym kombinezonie Rozenek w białym kombinezonie Małgorzata Rozenek w kombinezonie od Elisabetta Franchi Małgorzata Rozenek w kombinezonie od Elisabetta Franchi
Małgorzata Rozenek w białym kombinezonie
1/4
Małgorzata Rozenek w białym kombinezonie

 

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan po raz kolejny wsparli akcję fundacji TVN, która zachęca do kupna stylowego Misia. Dochód ze sprzedaży zostanie oczywiście przekazany na rzecz podopiecznych. Inicjatywę wspierają m.in. Anna Lewandowska, Jarosław Bieniuk, Piotr Kraśko, Małgorzata Socha czy Agnieszka Woźniak Starak. 

 

Na planie spotu panowała prawdziwe świąteczna atmosfera, dlatego też Małgosia postarała się o stylizację, która idealnie wpasowywała się w taki klimat. Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach!


Zobacz: Małgorzata Rozenek ścięła włosy! Spektalularna zmiana gwiazdy TVN!

 

2/4
Rozenek w białym kombinezonie

 

 

Na nagranie spotu Małgosia wybrała piękny, biały kombinezon z lampasami od Elisabetty Franchi. Neoklasycystyczny model z krótkim rękawem i sznurkiem w talii podkreślił doskonałą figurę gwiazdy. A ostatnio sporo plotkowało się o tym, że jest ona w ciąży...

 

3/4
Małgorzata Rozenek w kombinezonie od Elisabetta Franchi

 

Małgosia na zdjęciach, które wrzuciła do sieci, pozuje z misiem na linii brzucha. Jednak krągłości żadnych i tak nie widać ;)  Czy właśnie taki miała zamiar? :) 

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Majdan pisze: "Jest duża szansa ze nasza rodzina się powiększy"

4/4
Małgorzata Rozenek w kombinezonie od Elisabetta Franchi

 

Taki kombinezon idealnie pasuje np. na Wigilię! 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek