Małgorzata Rozenek niedawno podzieliła się z fanami swoim szczęściem i ogłosiła, że jej rodzina powiększyła się o kolejnego pupila. W związku z tym prezenterka chętnie publikuje treści związane z nowym pieskiem, Williamem. Jedno z nowych nagrań wzbudziło jednak wątpliwości u części fanów Małgorzaty Rozenek!

Reklama

To nagranie Małgorzaty Rozenek podzieliło fanów

Nie da się ukryć, że to właśnie Instagram jest dla Małgorzaty Rozenek w ostatnim czasie kanałem komunikacji z fanami. To tam prezenterka informuje o nowych działaniach czy relacjonuje swoją codzienność. Na początku września żona Radosława Majdana relacjonowała pierwsze dni najmłodszego synka, Henia, w przedszkolu, a kilka dni temu Małgorzata Rozenek pochwaliła się nowym członkiem rodziny.

Nic dziwnego, że Małgorzata Rozenek jest wprost zachwycona czasem, jaki spędza w rodzinnym gronie z pupilami. Prezenterka opublikowała nagranie, na którym widać, jak czyta wieczorem w łóżku w towarzystwie pieska Williama i synka Henia.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozuje na fotelu. Fani patrzą tylko na jej buty

Zobacz także

Jak się okazuje, nagranie opublikowane przez Małgorzatę Rozenek wywołało prawdziwą burzę w komentarzach! Niektórzy fani byli zdania, że prezenterka nie poświęca wystarczającej ilości uwagi synkowi, Henrykowi.

- Biedne dziecko, tylko z tabletem w ręku...
- A głowę od Henia Pani odwraca.

Na szczęście, wśród komentujących znalazło się również szerokie grono osób, które nie szczędziły Małgorzacie Rozenek wyrazów szacunku i komplementów.

- Uwielbiam patrzeć na Waszą rodzinę, teraz z bassetem to już pełnia szczęścia. Pani Małgosiu my basseciarze mowiny, że basset to nie pies, to stan umysłu ❤️
- Dla Pani to pewnie doba ma za mało godzin. Mieć tyle obowiązków zawodowych, rodzina, dom, zwierzęta. Że też Pani znajduje czas na sen. Życzę dużo zdrowia i cierpliwości❤️
- Super rodzinka ❤️❤️❤️

Instagram @m_rozenek

Wygląda na to, że nowy pupil Małgorzaty Rozenek - William, doskonale odnajduje się w nowej rodzinie, a prezenterka poświęca mu naprawdę dużo czasu. Jak Wam się podoba nagranie Małgorzaty Rozenek?

Reklama

Zobacz także: Radosław Majdan zostawił Małgorzatę Rozenek i wyjechał. Nie odbiera telefonu

Instagram @m_rozenek
Instagram/m_rozenek
Reklama
Reklama
Reklama