Małgorzata Rozenek-Majdan
instagram
1/4
Małgorzata Rozenek w beżowej stylizacji pod studiem DDTVN

 

O tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma wielkie serce wiadomo praktycznie od zawsze! Kilka dni temu gwiazda wraz z mężem po raz kolejny wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 40-latka od lat angażuje się w akcje charytatywne i pomaga potrzebującym. Tym razem żona Radosława Majdana zdecydowała się na przekazanie miliona złotych! Komu? Odpowiedź może mocno Was zaskoczyć!

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska pokochały te same buty! 

2/4
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

W piątek Małgorzata Rozenek-Majdan gościła w studiu Dzień Dobry TVN. 40-latka wraz z Radosławem Majdanem opowiadali o tym, dlaczego warto pomagać i wspierać WOŚP. Stylizacja Małgosi zachwyciła niemal wszystkich internautów! Rozenek do sukienki założyła złote kozaki za kolano, od których nie można było oderwać wzroku. Choć prezenterka wyglądała znakomicie, część z internautów po raz kolejny postanowiło wytknąć Małgorzacie wiek! Ile gwiazda ma lat? 

Może Pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40. Nie piszę tego złośliwie, tylko tak to jest jak się ukrywa... A mnie to po prostu ciekawi - zaczęła jedna z internautek. 

3/4
Małgorzata Rozenek-Majdan
instagram

 

Kolejna użytkowniczka Instagrama dodała, że również nie wierzy w to, że Małgorzata ma 40 lat. Według wielu plotek żona Radka od lat ukrywa swój wiek. W rzeczywistości jest nawet o 10 lat starsza! Złośliwe komentarze postawnowiła skomentować główna zainteresowana. Co napisała? 

Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 1 czerwca 1978 roku :) - napisała prezenterka. 

4/4
Małgorzata Rozenek-Majdan
instagram

 

Pod zdjęciem Małgosi pojawiły się również pozytywne komentarze jak i te "broniące". 

 

Zajmijcie się swoją metryką, a nie zaglądacie w cudzą! 

Sztos! Pięknie Pani wygląda! 

Ja również urodziłam się 1 czerwca 1978 roku i wiem, że na 100 procent Pani również! 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek