Małgorzata Rozenek w trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek pokazała spory ciążowy brzuch! "To już połowa!"

Małgorzata Rozenek w trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nowe zdjęcia i zdradziła, że połowa trzeciej ciąży już za nią, a to oznacza jedno - gwiazda trzeciego syna urodzi najpewniej w czerwcu! Jak gospodyni "Projekt Lady" czuje się w ciąży? Doskonale, bo jak sama twierdzi, szkoda, że czas tak szybko leci...

Małgorzata Roznenek-Majdan pokazała ciążowy brzuszek

Małgorzata Rozenek-Majdan od samego początku mówiła, że w ciąży czuje się świetnie. A to wszystko za sprawą m.in. lekarzy, którzy prowadzą jej ciążę oraz oczywiście rodziny! Największe oparcie Małgosia ma w mężu, Radosławie, który jest przy niej prawie zawsze! 

Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście... ten moment, kiedy po raz pierwszy czujesz ruchy, swojego długo oczekiwanego dziecka... przepełnia nas wdzięczność 💕 wzruszenie ogromne 💕 pozdrawiam wszystkie mamusie z 2020🤰 tatusiów też🎈 jesteśmy ogromnymi szczęściarzami - napisała niedawno Małgorzata na Instagramie. 

Teraz pokazała najnowsze zdjęcia w beżowej stylizacji, podkreślającej spory już brzuch. Rozenek jest bardzo aktywna w ciąży, a więc czas umyka jej bardzo szybko:

To już połowa... szkoda, że ten czas tak szybko leci

Czym zajmuje się Małgorzata? Promuje m.in. dokument "In Vitro-nauka czy cud?”, który nakręciła dla stacji DISCOVERY LIFE (premiera 30 stycznia o godz. 19:50). Już niedługo pojawi się również na planie kolejnej edycji "Projektu Lady" w TVN! Bo jak sama zapowiedziała, zamierza pracować do końca! Życzymy więc dużo siły i zdrowia!

Małgorzata wygląda w ciąży rewelacyjnie!

Małgorzata Rozenek w trzeciej ciąży

Gwiazda ma zamiar pracować do samego końca!

Małgorzata Rozenek w puchowej kurtce

Najbardziej wspiera ją mąż, Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Gwiazda spodziewa się trzeciego syna. Na razie nie chce zdradzać imienia!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z psami

 

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56