Party Stories
Kolega Radka ogłosił ciążę Małgorzaty Rozenek
Newsy

Radosław Majdan zdradził płeć dziecka! Małgorzata Rozenek będzie na niego zła?

Radosław Majdan w "Dzień Dobry TVN" zdradził, że już niedługo zostanie ojcem chłopca!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek już niedługo zostaną rodzicami! Dla piłkarza będzie to pierwsze dziecko. Nic więc dziwnego, że towarzyszą mu ogromne emocje. Radosław Majdan do tego stopnia cieszy się z faktu, że zostanie ojcem, że przez przypadek zdradził, jakiej płci będzie maleństwo. Zobaczcie, jak to zrobił!

Radosław Majdan był zazdrosny o erotyczne sceny Małgorzaty Rozenek w filmie? Nie uwierzycie, co zrobił!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek będą mieli syna!

Magazyn "Party" jako pierwszy informował, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się syna. Jednak para do tej pory nie potwierdziła oficjalnie tej wiadomości. Aż do teraz. W wigilijnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" wyemitowano wywiad, w którym Radek Majdan przez przypadek wygadał się, że będzie miał syna! Jak do tego doszło?

Małgorzata Rozenek wyznała, że sporo przytyła już w pierwszym trymestrze ciąży.

Nie wstydzę się tego, że jestem typem mamy, która w ciąży jest pełna. Mam taką budowę, że od początku mam spory brzuch. Tak było też ze Stasiem i Tadziem - zdradziła Małgorzata Rozenek.

Jak zareagował na to Radek Majdan?

Śmieję się, że Małgosia stworzyła naszemu dziecku idealne warunki, ma dużo przestrzeni. To jest duży chłopak - powiedział z dumą Radosław Majdan. 

Jak będzie miał na imię syn pary? Na razie nie chcą tego zdradzać, choć - jak sami przyznali - decyzja już zapadła.

To imię było z nami od początku - zdradził Radosław Majdan.

Trzymamy za nich kciuki!

Małgorzata Socha i Radosław Majdan spacerują po Warszawie

Widać już ciążowy brzuszek?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na zakupach

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek zakrywa ciążowe krągłości
East News
Fleszstyle
Tak Małgorzata Rozenek ukrywała swoją ciążę! Jej stylizacje są warte naśladowania
Małgorzata Rozenek sprytnie ukrywała pierwsze ciążowe krągłości. Tylko spójrzcie!

Magazyn "Party" jako pierwszy podał tę radosną nowinę. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka! Okazuje się, że gwiazda jest już w 4. miesiącu ciąży. Oznacza to, że od dłuższego czasu udało jej się zakryć pierwsze krągłości. Małgorzata Rozenek-Majdan robiła to w pięknym stylu. Jej outfity zasługują na wyróżnienie. Warto się zainspirować! Jak myślicie, jakiej płci będzie trzecie dziecko Małgosi? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek w 4. miesiącu ciąży. Pokazała nowe zdjęcia - pod bluzą widać już wyraźnie brzuszek!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA
Newsy
Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami - będą mieć synka. To wyjątkowy moment zwłaszcza dla Radka Majdana, który w końcu doczeka się upragnionego potomka. Majdan kilka lat temu w jednym z wywiadów zdradził, że bardzo chciałby mieć syna i ma nawet wybrane imię - jakie? Zobacz także:  Radosław Majdan dziękuje Małgosi Rozenek! "Nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się" Imię dziecka Rozenek i Majdana - już je wybrali? Rodzina Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana powiększy się już w czerwcu 2020 roku. Gwiazda jest w czwartym miesiącu ciąży i będzie to pierwsze wspólne dziecko tej pary. Wiadomo również, że para najprawdopodobniej spodziewa się synka! Pojawiły się także pierwsze informacje o potencjalnym imieniu dla chłopca. Małgorzata Rozenek woli tradycyjne imiona, za to Radosław Majdan marzy, aby ich potomek nazywał się bardziej nowocześnie. Sportowiec już od dawna bardzo chciał mieć dziecko i w  jednym z wywiadów dla "Faktu" przyznał, że jeśli będzie mieć kiedyś syna, to chciałby mu dać na imię Mauro. [...] jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków - powiedział w rozmowie z "Faktem", Radosław Majdan.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta? Warto zaznaczyć, że Małgosia preferuje jednak tradycyjne imiona - jej  synowie mają na imię Stanisław i Tadeusz. Jakie imię ostatecznie wybiorą? O tym przekonamy się już z kilka miesięcy! Przyszłym rodzicom oczywiście gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla mamy i dziecka.  A Wam podoba się to imię? Małgorzata Rozenek ukrywała od jakiegoś czasu coraz większy brzuszek.  

Małgorzata Rozenek ścięła włosy
Newsy
Ojciec Małgorzaty Rozenek skomentował ciążę swojej córki! Padło też kila słów o Radosławie...
Stanisław Kostrzewski skomentował ciążę swojej córki! Jakim ojcem, według niego, będzie Radosław Majdan! 

Stanisław Kostrzewski skomentował ciążę swojej córki! Jakim ojcem, według niego, będzie Radosław Majdan! Ukochany tata Małgorzaty Rozenek w rozmowie z mediami odniósł się do radosnych wiadomości, które w minioną niedzielę zelektryzowały wszystkie media. Zaledwie kilka dni temu magazyn "Party" poinformował, że gwiazda TVN już wkrótce zostanie mamą. Małgosia i Radek szybko potwierdzili informacje na swó temat i przyznali, że spodziewają się dziecka. Teraz ich szczęście skomentował Stanisław Kostrzewski, ojciec Małgorzaty Rozenek. Ojciec Małgosi Rozenek szczerze o ciąży córki Stanisław Kostrzewski w rozmowie z Faktem nie ukrywa swojego szczęścia. Ojciec Małgorzaty Rozenek przyznał, że wiadomość o ciąży córki to najpiękniejszy świąteczny prezent. Stanisław Kostrzewski zdradził przy okazji, że całą rodzinę czeka wyjątkowa Wigilia.   To na pewno będzie główny temat rozmów podczas Wigilii, którą jak co roku spędzimy razem - przyznał w rozmowie z Faktem.  Stanisław Kostrzewski zdradził również, jakim ojcem-według niego- będzie Radosław Majdan!  Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nie raz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego! - ocenił w rozmowie z dziennikiem.  Przypominamy, że Małgorzata Rozenek jest już w czwartym miesiącu ciąży. Okazuje się również, że gwiazda poznała już płeć swojego dziecka - Małgosia i Radosław będą mieli syna! Zobacz także:  Radosław Majdan szczerze o ciąży Małgosi: "Cały czas dmuchamy na zimne. Trzymajcie za nas kciuki" Tata Małgosi Rozenek skomentował jej ciążę.         Wyświetl ten...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner