Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek reklamuje Foxy
ONS
Newsy

Małgorzata Rozenek została twarzą zagranicznej marki. Ile na tym zarobi?

Znamy szczegóły

Kariera Małgorzaty Rozenek kwitnie, a dowodem na to jest ogromny sukces jej nowego programu. "Piekielny hotel". Show cieszy się dużą popularnością wśród widzów TVN, za co gwiazda podziękowała w specjalnie nagranym filmie. Popularność Rozenek zauważają także duże marki, które regularnie zgłaszają się z propozycjami współpracy.

Jak udało dowiedzieć się AfterParty.pl, Rozenek podpisała kontrakt z międzynarodową firmą ICT Group. Gwiazda będzie reklamować ręczniki papierowe Foxy. Spoty z Małgorzatą mają w kwietniu trafić do internetu.

- Jej wybór był oczywisty. Chociaż "Perfekcyjna Pani Domu" dobiegła końca, Małgosia cały czas kojarzona jest z wizerunkiem gwiazdy dbającej o czystość. Dodatkowo prowadzi "Piekielny hotel", który przyciąga ponad 2 miliony widzów. Za nową kampanię na jej konto wpłynęło okrągłe 600 tysięcy złotych - mówi nam osoba z otoczenia RozenekGratulujemy :)

Zobacz: Rozenek wkurzyła się na Korwin za porównanie do Dody. Groziła jej, że...Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na konferencji TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek skometowała plotki o nowym programie z jej udziałem
ONS
Newsy
„Piekielny hotel" znika z telewizji! Czy Małgorzata Rozenek straci pracę?
Stacja nie jest zadowolona z wyników oglądalności

Program Małgorzaty Rozenek “Piekielny hotel” zadebiutował na antenie TVN na początku tego roku i od razu wzbudził dużo emocji wśród widzów. Pojawiły się opinie, że gwiazda TVN nie pasuje do tego formaty i lepiej odnajdywała się w roli Perfekcyjnej Pani domu niż specjalistki od rewolucji w hotelach. Nie brakowało głosów, że do tej roli lepiej nadawałaby się Magda Gessler. Po zakończeniu emisji programu z Rozenek, stacja podjęła decyzję o jego przyszłości. Jak dowiedziały się wirtualnemedia.pl, telewizja TVN w jesiennej ramówce nie pokaże drugiej edycji programu „Piekielny hotel”. 10 odcinkowe show z Rozenek oglądało średnio 1,16 mln widzów. TVN w czasie emisji programu mocno przegrał ze swoim największym konkurentem, stacją Polsat. “Stacja nie zdecydowała się umieścić w jesiennej ramówce drugiej serii „Piekielnego hotelu”, bo nie jest zadowolona z wyników oglądalności programu jak i z jego dotychczasowej realizacji, donoszą wirtuanemedia.pl To oznacza, że Małgorzata Rozenek zostanie bez pracy? Gwiazda ma w stacji silną pozycję, więc na pewno znajdzie się dla niej miejsce, a poza tym mówi się, że „Piekielny hotel” ma wrócić do ramówki TVN wiosną przyszłego roku.

Małgorzata Rozenek dziękuje fanom
ONS
Newsy
Rozenek dziękuje swoim fanom za wsparcie. Pochwaliła się kolejnym sukcesem
Jak wypadła w "Piekielnym Hotelu"?

Ostatnio gwiazdy TVN przeżyły chwile grozy po tym jak stacja zmieniła właściciela. Pojawiły się plotki, że niektóre osobowości mogą nawet stracić pracę. Jospeh NeCastro postanowił skomentować te doniesienia i przyznał, że zmiany będą z pewnością. Zobacz:  Zwolnienia w TVN po sprzedaży? Miszczak nabrał wody w usta, a dyrektor spółki nie zostawia wątpliwości Mówiono, że najbardziej narażone na zniknięcie z anteny są programy dotyczące rewolucji. Jednak sukces nowego formatu " Piekielny hotel", którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek z pewnością da do myślenia nowym władzom. Gwiazda postanowiła podziękować swoim fanom i widzom, którzy wspierali ją podczas premierowego odcinka, co przełożyło się na wysoką oglądalność. Na TVN Style pojawił się filmik z kilkoma słowami od Rozenek: Kochani, bardzo chciałam Wam podziękować, że byliście ze mną podczas premiery "Piekielnego Hotelu". Liczby mówią same za siebie: grubo ponad 2 miliony widzów to naprawdę ogromny sukces i mój i ekpipy, która produkuje ten program. Bardzo serdecznie wam za to dziękujemy i jeżeli nadal jesteście spragnieni piekielnie dobrej rozrywki to zapraszam was na antenę TVN w każdą niedzielę o godzinie 18. Oglądaliście "Piekielny Hotel"? Zobacz:   Rozenek i Chodakowska są przyjaciółkami!   Małgorzata Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":

Sukces programu Małogrzaty Rozenek
ONS
Newsy
Gwiazdy TVN są zazdrosne o sukces programu Rozenek. Co ze ślubem?
Plany znów zostały zmienione

Nowy program Małgorzaty Rozenek  "Piekielny hotel" wzbudzał duże emocje, jeszcze przed premierą. Okazuje się, że show przyciąga ponad 2 miliony widzów i jest liderem w paśmie. Gwiazda zdążyła już podziękować za show. Przypomnijmy: Rozenek dziękuje swoim fanom za wsparcie. Pochwaliła się kolejnym sukcesem Okazuje się, że najbardziej z sukcesu Rozenek jest zadowolony dyrektor programowy TVN - Edward Miszczak, który chwali ją przy każdej możliwej okazji, co nie podoba się innym gwiazdom stacji, które pracują dłużej niż ona, ale nie doczekały się nigdy tak miłych słów od niego: Takie słowa mogły wzbudzić zazdrość w kilku osobach, które w TVN pracują od lat, a nigdy nie usłyszały tylu pochwał z ust dyrektora - śmieje się osoba ze stacji w rozmowie z "Party". Sukces Perfekcyjnej odbił się jednak na jej planach prywatnych. Gwiazda z powodu natłoku obowiązków zawodowych znów musiała przesunąć datę ślubu z Radosławem Majdanem. Być może nadchodzące święta będą najlepszą okazją, aby znów poruszyć ten temat. Zobacz: Małgorzata Rozenek została twarzą zagranicznej marki. Ile na tym zarobi? Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner