Rozenek groziła Korwin
ONS

Rozenek wkurzyła się na Korwin za porównanie do Dody. Groziła jej, że...

Rozenek groziła Korwin
ONS

Kilka dni po prezentacji jesiennej ramówki TVN, paparazzi przyłapali Małgorzatę Rozenek wychodzącą z kliniki urody, w której wykonuje się rozmaite zabiegi - od wstrzykiwania botoksu po powiększanie ust. I właśnie ten zarzut postawiono Perfekcyjnej, bo na zdjęciach fotoreporterów jej usta były wyraźnie większe. Przypomnijmy: Tabloid przyłapał Rozenek na poprawianiu urody. Perfekcyjna zrobiła to dla Radka?

W sieci pojawiły się od razu zestawienia, które porównywały Rozenek do poprzednich partnerek Majdana - Dody, Anny Prus czy... Agnieszki Orzechowskiej. Porównanie to szybko podchwyciła Karolina Korwin Piotrowska, która w swojej kolumnie dla "Wprost" żartowała z powiększonych ust gwiazdy i przepowiadała jej rychłą transformację w Dodę właśnie.

Małgorzata Rozenek szaleje z miłości do Radosława Majdana. W związku z tym, niestety, upodabnia się coraz bardziej do Pani Dody. (...) Sądząc po tym, co ze sobą robi była żona Majdana, kolejność wielkiej przemiany Małgosi Rozenek powinna być następująca: urosną jej jeszcze bardziej piersi, albowiem obdarzony magicznym dotykiem Majdan będzie masował je tak jak kiedyś te Dody. A potem Rozenek zobaczy swoje odbicie w lustrze. I tak się wkurzy, że pójdzie do najbliższej publicznej toalety, gdzie policzy komuś żebra, obleje go tajemniczym płynem i podrapie po twarzy. Miłość jest dla każdego. Także dla masochistów. No i bywa ślepa - napisała Korwin we "Wprost"Taka opinia bardzo nie spodobało się Małgorzacie, która postanowiła zadzwonić do gospodyni "Magla towarzyskiego", żądając zaprzestania pisania na jej temat. Padło sporo ostrych słów.


Małgorzata Rozenek zadzwoniła do mnie, mówiąc, że nie życzy sobie, żebym pisała na jej temat i żebym zarabiała na jej szanownej osobie. Ja jej cały czas mówiłam, bo była strasznie zdenerwowana, żeby się nie denerwowała, bo jej żyłka pęknie. Naprawdę, emocje ją poniosły straszne, że nie można o tym mówić, bo to jej telewizja i ona zadzwoni do Edwarda Miszczaka, albo sąd na mnie naśle - wiadomo, dużo słów. Ja generalnie cały czas mówiłam, żeby się uspokoiła, bo nigdy nie słyszałam jej tak niezdrowo podnieconej. To jest wybór ludzi, ale kiedy komuś rosną usta, nie można udawać, że to się nie stało. Ja nie jestem niewidoma. Robię wesołą kolumną w poważnej gazecie, ale ona sobie nie życzy, żebym na niej zarabiała - czekam aż ktoś podliczy, ile już zarobiłam - wyznała w rozmowie z Plejada.pl Korwin.


Rozenek przesadziła z reakcją? Czy miała prawo się zdenerwować?

Zobacz: Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam dużo smaczków

Małgorzata Rozenek na prezentacji ramówki TVN:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03