Newsy

Małgorzata Rozenek o aferze z Kingą Rusin. Zdradziła, czy chciałaby pójść z nią na imprezę!

Małgorzata Rozenek jest oburzona materiałem wyemitowanym w TVP o Kindze Rusin, Borysie Szycu i Filipie Chajzerze!

Kontrowersyjny materiał, jaki wyemitowała stacja TVP w "Wiadomościach" sprawił, że Kinga Rusin zapowiedziała, że złoży pozew przeciwko stacji. Dziennikarka została ukazana w nim w bardzo złym świetle, podobnie jak Borys Szyc i Filip Chajzer.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała podczas rozmowy z redaktorką Party.pl, że oglądała na żywo ten materiał i była zszokowana. Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, jak czuła się po emisji i czy wspiera Kingę Rusin w tej trudnej sytuacji. Małgorzata Rozenek-Majdan nie przebiera w słowach i ostro ocenia materiał TVP! Zobaczcie, jak go nazwała...

Gwiazda zdradziła również, że sama potraktowała głośną relację Kingi Rusin z imprezy u Jaya-Z jako formę żartu. Zdradziła też, jak Kinga Rusin przyjęła ogromną popularność relacji i mnóstwo memów, jakie sama wywołała. 

Zobacz także: Kinga Rusin naprawdę ostro odpowiada na materiał TVP! Zapowiada pozwy

Małgorzata Rozenek
East News

 

Kinga Rusin tłumaczy się z postu z Adele
Newsy
Pamiętna impreza Kingi Rusin robi furorę w internecie! Zobaczcie całą historię!
Pamiętna impreza Kingi Rusin robi furorę w internecie! Zobaczcie całą historię!

Kinga Rusin od kilku dni jest na językach nie tylko polskich, ale i zagranicznych mediów! Jej relacja ze słynnej imprezy z gwiazdami Hollywood robi prawdziwą furorę w internecie. Powstało już wiele memów, a zainteresowanie wpisem gwiazdy, jak i samą dziennikarką jest ogromne. I choć prezenterka postanowiła usunąć historię z mediów społecznościowych, jednak to co raz trafi do internetu... Ze słynnej relacji dziennikarki żartują nie tylko internauci, ale i inne polskie gwiazdy! Zebraliśmy dla Was najciekawsze i najzabawniejsze szczegóły tej historii. Zobaczcie jak to wszystko się zaczęło!  Zobacz także:  Gwiazdy żartują z hitowego wpisu Kingi Rusin i zdjęcia z Adele! Która z nich zrobiła to najlepiej?  Kinga Rusin niechcący wywołała prawdziwą medialną burzę!  

Newsy
Basia Kurdej-Szatan: "Poszłabym na imprezę z Kingą Rusin"! Co gwiazda sądzi o całej aferze?
Basia Kurdej-Szatan: "Poszłabym na imprezę z Kingą Rusin"! Co gwiazda sądzi o całej aferze?

Ostatnio za sprawą pamiętnego zdjęcia z Adele , Kinga Rusin pojawiła się na językach zarówno polskich jak i zagranicznych mediów. Relacja dziennikarki z niesamowitej imprezy z gwiazdami Hollywood obiegła internet i pomimo upływu czasu, w dalszym ciągu pojawiają się nowe memy i komentarze. Jedną fotografią prezenterka niechcący wywołała prawdziwą, medialną burzę! Zobacz także:  Kinga Rusin naprawdę ostro odpowiada na materiał TVP! Zapowiada pozwy Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Basią Kurdej-Szatan . Ze względu na ogromne zainteresowanie medialne  Kingą Rusin i jej zdjęciem z Adele postanowiliśmy zapytać aktorkę, co sądzi o całej sprawie. Ponadto dowiedzieliśmy się, czy gwiazda zdecydowałaby się pójść na taką imprezę z dziennikarką!  Zobaczcie co nam zdradziła nam Basia Kurdej-Szatan!

Kinga Rusin ostro o tVP
Newsy
Kinga Rusin nie przyszła na ramówkę TVN. Znamy powód jej nieobecności!
Kinga Rusin nie przyszła na ramówkę TVN. Znamy powód jej nieobecności!

Kinga Rusin, jako jedna z największych gwiazd TVN, nie pojawiła się na ramówce TVN. Dlaczego? Powód  - przynajmniej częściowo - został zdradzony na scenie, kiedy to prowadząca całą galę Magda Mołek zapytała o to Piotra Kraśko - partnera Rusin w "Dzień Dobry TVN". Mołek postanowiła, nie owijając w bawełnę, zadać pytanie, co słychać u ich koleżanki ze śniadaniówki. Zobacz także:  Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Masz jakieś wieści od Kingi? Gdzie jest, co robi?  - dopytywała Magda Mołek na scenie. Piotr Kraśko postanowił odpowiedzieć w bardzo neutralny sposób: Pozdrawia, myśli ciepło, tęskni. I to słowo, które ma zawsze w głębi serca: czułość, delikatność, wrażliwość. I te myśli przesyła wszystkim tutaj - odpowiedział Kraśko. Niestety nie znamy prawdziwego powodu nieobecności Kingi Rusin na tak ważnym wydarzeniu, jakim jest prezentacja ramówki TVN. Wiemy, że Kinga ostatnio pojechała na narty - być może postanowiła przedłużyć swój urlop. Zobacz także:  Małgorzata Kożuchowska w garniturze Burberry. Jego cena? Prawie 10 tysięcy złotych! Inna wersja jest taka, że Kinga chciała odpocząć od medialnego szaleństwa, jakie się zaczęło w momencie, gdy opublikowała wspólne zdjęcie z Adele . Media na całym świecie zaczęły wówczas do niej wypisywać i zapraszać na spotkania. Rusin ostatecznie usunęła zdjęcie z Instagrama i postanowiła na chwilę odciąć się od mediów. Zobacz także:  Kinga Rusin dzięki zdjęciu z Adele stała się międzynarodową gwiazdą! Nie obyło się jednak bez zabawnej wpadki... Galę poprowadziła Magda Mołek i Piotr Kraśko. Niestety na ramówce zabrakło Kingi Rusin.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner