Małgorzata Rozenek-Majdan w kreacji z nowej kolekcji Macieja Zienia
East News
TYLKO U NAS!

Małgorzata Rozenek-Majdan nową gwiazdą Patryka Vegi! Wiemy, w jakim filmie zagra

Małgorzata Rozenek-Majdan w kreacji z nowej kolekcji Macieja Zienia
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie aktorką? Gwiazda z powodzeniem prowadzi programy w TVN, występuje w reklamach i pisze książki – ostatnio wydała „In vitro. Rozmowy intymne”, w której m.in. opowiada o swojej walce o trzecie dziecko. Ale Małgorzata wciąż ma ochotę próbować nowych rzeczy. I już wkrótce będzie miała okazję, bo - jak donosi „Flesz” - współpracą z gwiazdą jest zainteresowany Patryk Vega! Reżyser od lat śledzi jej karierę. Uważa, że Małgosia ma talent aktorski i kapitalną osobowość. Dlatego zamierza dać jej rolę w jednej ze swoich kolejnych produkcji.

Jaką postać dla niej wymyślił?

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra u Vegi!

Patryk Vega słynie z kontrowersyjnych filmów i tego, że na każdego aktora i aktorkę ma swój własny pomysł. Co wymyślił dla Rozenek-Majdan?

Małgosia Rozenek ma cudowną energię, w związku z tym z pewnością będzie to postać ekspresyjna. Myślę jednak, że ona ma szersze spektrum możliwości niż to, co znamy dotychczas z mediów. Dlatego chciałbym jej dać rolę, która pozwoli wykreować kobietę inną niż Małgosia jest prywatnie, bo tylko dzięki temu będziemy mogli pokazać, że ma talent aktorski – powiedział w rozmowie z „Fleszem” Vega.

Reżyser dodaje, że ma nadzieję spotkać się z Małgorzatą Rozenek-Majdan na planie filmu, nad którym pracę zaczyna już za kilka miesięcy. Premiera przewidziana jest na walentynki 2021 roku.

Co na to Małgorzata? Gwiazda nie ukrywa, że rola w filmie Vegi byłaby spełnieniem jej kolejnego marzenia. O jakiej postaci marzy?

Patryk Vega ma duże doświadczenie reżyserskie i najlepiej wie, kogo obsadzić w jakiej roli. Jest prawdziwym profesjonalistą. (...) Domyślam się, że rola u niego wymagałaby ode mnie tego, żebym wyszła ze strefy komfortu i spojrzała na siebie z perspektywy. Oczywiście, jestem chętna na wizerunkowe eksperymenty, o których nawet nie śmiałabym myśleć. Mam kilka pomysłów, ale na razie zostawię je dla siebie – zdradziła „Fleszowi” gwiazda.

Do rozmów o szczegółach filmu dojdzie najszybciej pod koniec roku. Teraz więc Małgorzata może spokojnie myśleć o wakacjach. Jak je spędzi? Wraz z mężem Radosławem Majdanem i synami Stanisławem i Tadeuszem planują wyprawę camperem po Europie. Gdzie pojadą i jak długo potrwa ich wyprawa? Przeczytasz w nowym „Fleszu”.

Małgorzata Rozenek na okładce "Flesza"
Mat. prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan spróbuje sił jako aktorka. Zagra u Patryka Vegi!

Patryk Vega chce, żeby Małgorzata Rozenek zagrała w jego filmie
Instagram

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17