Małgorzata Rozenek-Majdan w beżowym płaszczu

Małgorzata Rozenek-Majdan w tej stylizacji ukryła ciążowy brzuszek! Jak jej się to udało?

Małgorzata Rozenek-Majdan w beżowym płaszczu

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa w ciąży. Niedawno zdradziła, że połowa ciąży za nią, a to oznacza, że trzecie dziecko gwiazdy prawdopodobnie pojawi się na świecie już w czerwcu. Razem z mężem zaczęli już kompletowanie wyprawki. Z pewnością synek może liczyć na najmodniejsze gadżety. A  tymczasem Małgorzata Rozenek została ostatnio przyłapana przez paparazzi, kiedy korzystała z pięknej pogody i wybrała się na spacer!

Małgorzata Rozenek-Majdan w luźnej stylizacji ukrywa ciążowy brzuszek

Gwiazda, która ma za sobą wiele dramatycznych przejść w związku ze staraniem się o trzecie dziecko, teraz korzysta z dobrego samopoczucia i bierze udział w kolejnych projektach. Ogromnym wsparciem jest dla Małgorzaty Rozenek jej mąż Radosław Majdan, który nie ukrywa radości z faktu, że zostanie ojcem. 

Nie skłamię, jeśli powiem, że Radosław oszalał ze szczęścia. Rozpieszcza mnie do granic możliwości (śmiech). Dba, żebym się wysypiała, zdrowo odżywiała i niczym nie denerwowała – zdradza Małgorzata w rozmowie z "Party".

Teraz gwiazda zaprezentowała się w beżowej stylizacji, a co zaskakujące udało jej się ukryć już naprawdę spory ciążowy brzuszek. Widać, że Małgorzata Rozenek w ciąży stawia na wygodę i wybiera luźne, komfortowe stylizacje w jasnych kolorach, w których wygląda doskonale. 

Tylko spójrzcie na najnowszy look Małgorzaty Rozenek!

Małgorzata Rozenek-Majdan w beżowym płaszczu

Podoba Ci się beżowy płaszcz Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00