Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za ceny ubrań jej marki. Jest mocna odpowiedź!

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan w minioną środę pochwaliła się kolejnym dużym projektem, który właśnie zrealizowała. Gwiazda stworzyła swoją własną markę ubrań "Mrs. Drama". Wielu fanów pogratulowało żonie Radosława Majdana realizacji kolejnego marzenia, ale znaleźli się również tacy, którzy skrytykowali ceny ubrań jej marki. Gwiazda mocno odpowiedziała!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła własną markę ubrań "Mrs. Drama"! Jakie ceny? 

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. Mocna odpowiedź 

Od teraz możecie kupić najmodniejsze ciuchy sygnowane nazwiskiem Małgorzaty Rozenek - Majdan. Gwiazda o swoim nowym projekcie - marce ubrań "Mrs. Drama" -  poinformowała podczas live na Instagramie. Jest to kolejne spełnione marzenie w życiu żony Radosława Majdana.

Przypomnijmy, że gwiazda ma już doświadczenie w projektowaniu ubrań - stworzyła między innymi kurtki przy współpracy z marką Tiffi, czy luksusowe czapki z daszkiem przy współpracy z Moliera 2, na których widnieje wizerunek ukochanego psa rodziny Majdanów - Georga. Teraz jednak przyszedł czas na coś swojego.

Do mojego pomysłu stworzenia marki Mrs. Drama dojrzewałam długo. I nie tyle miałam wątpliwości, jak powinny wyglądać projekty, a o to, żeby spełnić Twoje oczekiwania co do jakości. Jestem dumna z Mrs. Drama. I mam nadzieję, że Ty również polubisz projekty mojej marki - czytamy na stronie internetowej marki.

Małgorzata Rozenek-Majdan oferuje między innymi golf za 399 złotych, kardigan za 599, czy szal za 329 złotych. Jak czytamy na stronie marki, wszystko produkowane i szyte jest ze szlachetnych materiałów w Polsce. Mimo to, ceny produktów nie spodobały się niektórym Internautom. Ich zdaniem są zbyt wysokie.

- Ceny z kosmosu, kto kupi, kiedy ludzie mają kłopoty finansowe... to nie ten czas na sklepy z odzieżą..

- Ceny lekko przesadzone

- W tej cenie można naprawdę fajne ciuchy kupić, zamiast utrzymywać Panią Rozenek - zarzucili niektórzy Internauci. 

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała na ostatni z tych komentarzy. 

pewnie, lepiej utrzymywać Hiszpana 🤦‍♀️ - odpisała gwiazda.

Jednak większość fanów wspiera żonę Radosława Majdana i życzy jej powodzenia. A Wy, co myślicie o cenach marki "Mrs. Drama"? 

Małgorzata Rozenek - Majdan skrytykowana za ceny ubrań swojej marki
Instagram

Skusicie się na jakiś ciuch od Małgorzaty Rozenek-Majdan? 

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39