Małgorzata Rozenek znika z telewizji?
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan zniknie z TVN? Wiemy co dalej z jej karierę telewizyjną

Przez film "Miłość, seks & pandemia" Małgorzata-Rozenek Majdan zniknie z show-biznesu? Tylko nam zdradziła, jak udział w filmie Patryka Vegi wpłynął na jej karierę.

Wiosną nie zobaczymy jej w telewizji. Za to Małgorzatę Rozenek-Majdan można właśnie oglądać w kinie! Zagrała jedną z głównych ról w nowym filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia” - wciela się w nim w postać fotografki Nory, której życie jest w rozsypce. Sytuacja się zmienia, gdy pewnego dnia przed jej obiektywem staje młodszy od niej model... Mimo że produkcja zbiera sporo krytycznych recenzji,  kinowy debiut Małgorzaty oceniono dobrze. Ale nie dlatego Rozenek-Majdan jej broni! W rozmowie z "Party" zapewnia, że warto wybrać się do kina, by osobiście wyrobić sobie opinię i zobaczyć, ile serca w grę włożyła cała ekipa.

– Ten film jest smaczny, choć czuć w nim mocno Vegę. Jest wyważony, nie przekracza granic – zapewnia gwiazda.

Filmowa Nora ma sporo odważnych scen, pełnych nagości, seksu, intymności i cały film Vegi jest nimi przepełniony. Sama Rozenek-Majdan przyznaje jednak, że granie tak odważnych ujęć było dla niej... okropnym przeżyciem. Dlaczego?

Agnieszka Kotońska o Małgorzacie Rozenek: "Jesteśmy bardzo podobne"

Małgorzata Rozenek-Majdan o scenach seksu u Vegi

To był jej aktorski debiut (wprawdzie Małgorzatę oglądaliśmy już w małej roli w filmie „Druga połowa”, ale zdjęcia do niego były kręcone po „Miłości...”). Gwiazda nie ukrywa, że praca z Vegą była wyzwaniem. Nie tylko dlatego, że na plan weszła cztery miesiące po urodzeniu synka Henia. Zanim padł pierwszy klaps, spotykała się z reżyserem przez kilka tygodni, niemal codziennie, i rozmawiali o budowaniu roli. To był dla niej przyśpieszony kurs aktorstwa. Kiedy Małgorzata Rozenek zobaczyła zmontowany film w całości, nie mogła ukryć emocji.

– Patryk uchodzi za kontrowersyjnego, jednak ma na koncie wiele kasowych hitów. Wiedziałam, że to będzie mocna rola, ale zaufałam mu i nie żałuję – mówi Małgorzata.

Najtrudniejsze dla Małgorzaty Rozenek-Majdan były sceny seksu:

 – To było okropne przeżycie! Granie intymności jest zupełnie z niej odarte. Nie ma tego ładunku emocjonalnego, który jest w realnej sytuacji – tłumaczy filmowa Nora.

Podczas zdjęć gwiazda mogła liczyć na wsparcie i rady koleżanek z planu: Zofii Zborowskiej-Wrony i Anny Muchy, która nie kryły zachwytu nad talentem Małgorzaty. Okazuje się, że intymne sceny omawiała też z mężem Radosławem Majdanem, który nie ukrywa, że już po przeczytaniu scenariusza zaczął być o żonę trochę zazdrosny.

– Na początku było dość nerwowo (śmiech). Półżartem umówiliśmy się z Patrykiem, że będę miał wpływ na to, kto zagra rolę męską. Padło na Wojtka Sikorę, mojego serdecznego kolegę z Reprezentacji Artystów Polskich, który jest wrażliwym i fajnym facetem, a do tego bardzo dobrym aktorem. Wiedziałem, że Małgosia złapie z nim feeling i on pomoże jej w odegraniu tej roli – opowiada „Party” Radosław Majdan. – Miałem świadomość, że sceny z ich udziałem są mocne, ale ostatecznie jakoś udało mi się powściągnąć zazdrość – dodaje ze śmiechem piłkarz.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o początkach znajomości
Party.pl

Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa jako aktorka. Jak ustaliło "Party", Patryk Vega też najwyraźniej jest zadowolony ze współpracy z prowadzącą „Projekt Lady”, bo już zaproponował jej rolę w swoim kolejnym filmie, tym razem kryminale! Małgorzata ma zagrać surową panią komisarz. Zdjęcia ruszą prawdopodobnie jeszcze w tym roku. A co z jej karierą w TVN?

Małgorzata Rozenek-Majdan zniknie z telewizji?

Wiosną widzowie nie zobaczą ani „Projektu Lady”, ani innego programu z jej udziałem. Ale Małgorzata o swoją karierę w TVN nie musi się martwić.

– Stacja z niej nie zrezygnuje. Gośka jest brana pod uwagę do kilku projektów, ale wszystko jest jeszcze na etapie rozmów – zdradza „Party” osoba z TVN.

Rozenek-Majdan ma teraz czas, by zająć się biznesem, a konkretnie rozwijaniem swojej marki odzieżowej MRS Drama, która cieszy się wśród kobiet olbrzymią popularnością. Małgorzata też jest jej najlepszą wizytówką i chętnie pokazuje swoim obserwatorkom na Instagramie stylizacje ze swoją metką. Biznes odzieżowy idzie jej tak dobrze, że gwiazda poważnie myśli o otwarciu kolejnych sklepów.

– Warszawski butik okazał się takim hitem, że Małgosia myśli o otwarciu kolejnych w innych miastach Polski – zdradza Radosław.

A to nie koniec wyzwań na najbliższe miesiące. Wkrótce Majdanowie ruszą z budową domu. Małżonkowie czekają jeszcze na ostatnie niezbędne pozwolenia. Liczą, że zaczną już na wiosnę, a zamieszania na pewno będzie wtedy sporo. Mimo to lista ich priorytetów się nie zmienia.

– Najważniejsze, żebyśmy znajdowali w tym wszystkim czas dla siebie. To nasz priorytet – mówi Radosław.

Więcej o Małgorzacie Rozenek-Majdan przeczytasz w nowym "Party". 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na okładce Party
PARTY.PL

Rola w filmie "Miłość, seks & pandemia" była jej pierwszą kinową. Potem Małgorzata Rozenek-Majdan dostała angaż do komedii romantycznej. W tym roku ma wejść na plan kolejnego filmu Patryka Vegi. Niewykluczone, że u jej boku znów zobaczymy Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na premierze Miłość, seks i pandemia
East News/TRICOLORS

 

Inspiruje Cię elegancki styl Małgorzaty Rozenek? Wykorzystaj kod rabatowy Guess i zdobądź wyjątkowe ubrania w wyjątkowej cenie!
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w studiu "Dzień Dobry TVN" śmieją się
Bartosz Krupa/East News
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak ojcostwo zmieniło jej męża Radosława Majdana! Te słowa chciałby usłyszeć każdy facet!
Wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan z Party. Jak Radosław Majdan radzi sobie w roli ojca?

Nowy dom, zawód i pomysł na biznes – Małgorzata Rozenek-Majdan odhacza kolejne punkty na liście marzeń. A przecież jej najmłodszy syn Henio nie skończył jeszcze roku! Jak gwiazda radzi sobie z takim tempem i czy naprawdę wszystko jej się udaje? Gwiazda udzieliła niedawno magazynowi "Party" wywiadu, w którym zdradziła m.in. jak ojcostwo zmieniło jej męża Radosława Majdana i wpłynęło na ich małżeństwo. Opowiedziała też o swojej współpracy z Patrykiem Vegą i kolejnych filmowych projektach, jakie razem szykują. Co jeszcze planuje? Przeczytajcie cały wywiad z gwiazdą! Małgorzaty Rozenek-Majdan o życiu w pandemii Trwająca już ponad rok epidemia koronawirusa  sprawiła, że wiele karier stanęło w miejscu. Ale jej to nie dotyczy. Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała jako aktorka. Zagrała już w dwóch filmach: u Patryka Vegi i w komedii romantycznej, a wkrótce wejdzie na plan kolejnej produkcji . Na dodatek w lutym w sprzedaży pojawiła się jej kolekcja ubrań. Nie będę przepraszać, że chcę próbować nowych rzeczy. Spełniam swoje marzenia i nie boję się sięgać po więcej – mówi Rozenek- Majdan. Największe z nich już zrealizowała – latem została po raz trzeci mamą. Jak macierzyństwo ją zmieniło? Mamy trzecią falę koronawirusa. Wielu ludzi w show-biznesie straciło pracę, inni mają jej mniej niż wcześniej. A ty? Nie zwalniasz tempa. Miniony rok był trudny dla świata. My też musieliśmy odnaleźć się w nowych warunkach i sytuacji, która zapanowała w życiu każdego. Dzięki temu, że świat się zatrzymał, trzy miesiące spędziliśmy wyłącznie ze sobą. Jesteśmy rodziną, która jest sobie niezwykle bliska. Potem urodził się Henio, więc czas, który dla wielu był dramatyczny, dla nas był pełnią szczęścia....

Małgorzata Rozenek w kwiecistej sukience i Radosław Majdan pod szpitalem
Newsy
Malgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kilogramów. Radosław Majdan: "Dla mnie jest piękna! Martwiłbym się, gdyby teraz była szczupła"
Malgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kilogramów. Radosław Majdan: "Dla mnie jest piękna! Martwiłbym się, gdyby teraz była szczupła"

To najbardziej wyczekiwane dziecko polskiego show-biznesu. „Dzidziuś Majdana”, jak określa go pieszczotliwie dumny tata, doczekał się już nawet własnego hashtagu na Instagramie. Synek Radosława Majdana (48) i Małgorzaty Rozenek-Majdan (41) ma przyjść na świat przez cesarskie cięcie na początku czerwca. Ostatnie tygodnie przed porodem cała rodzina spędziła na Mazurach i w Międzyzdrojach. – Ten czas upłynął nam bardzo spokojnie. Cieszyłem się, że Małgosia zwolniła i skoncentrowała się  na dziecku – przyznał w rozmowie z „Fleszem” Majdan. Żartował, że to ostatnie chwile względnego spokoju przed wielką rewolucją w ich życiu. – Niedługo znowu będziemy wstawać o szóstej rano i znowu przypomnimy sobie bajki, które oglądaliśmy, kiedy Tadzio był maluchem – wyznał Radosław. Na początku maja cała rodzina wróciła do Warszawy, a Małgorzata z podwójną energią zabrała się do wicia gniazdka i ostatnich przygotowań domu przed powitaniem dzidziusia. Jak się czuje w końcowych dniach trzeciej ciąży? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w skąpej stylizacji, a fanka pisze: "Chyba każda kobieta chciałaby tak wyglądać"! CIĄŻOWE BLASKI I CIENIE  Na wrzucanych na Instagram zdjęciach Małgorzata wygląda perfekcyjnie. Promienieje blaskiem charakterystycznym dla oczekującej dziecka mamy. Do tego otwarcie przyznaje, że doskwierają jej typowe w końcowym etapie ciąży dolegliwości. Przytyła 20 kilogramów i ten nadprogramowy ciężar daje jej się we znaki. „Ostatni miesiąc to jest taki czas, kiedy puchnie się najbardziej, kiedy najciężej jest chodzić. (...) Jest mi po prostu ciężko, jestem trzy razy większa niż normalnie”, mówiła w...

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kryminale Patryka Vegi! Dla nowej roli zrezygnuje z pracy w telewizji?
Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kryminale Patryka Vegi! Dla nowej roli zrezygnuje z pracy w telewizji?

Tego nikt się nie spodziewał! Jak donosi "Party", kariera filmowa Małgorzaty Rozenek-Majdan rozkręca się na dobre! Okazuje się, że gwiazda dostała kolejną propozycję roli – tym razem w nowym kryminale Patryka Vegi. Czy to oznacza, że dla kina zamierza porzucić telewizję? Małgorzata Rozenek-Majdan aktorski debiut ma już za sobą! Zagrała jedną z głównych ról w filmie Patryka Vegi „Miłość, seks & pandemia”, który z powodu pandemii wciąż czeka na premierę kinową. Małgorzata zagrała tam postać Nory – niezależnej fotografki, która straciła wiarę w miłość. Ostatnio zaś, Rozenek-Majdan kręciła zdjęcia do  kolejnego projektu - komedii romantycznej. W jakiej roli ją zobaczymy? Zagram przyjaciółkę głównego bohatera, która pomaga mu rozwiązywać problemy sercowe. To mała, ale zauważalna rola – mówi Rozenek-Majdan. Okazuje się, że Patrykowi Vedze tak dobrze współpracowało się z Małgorzatą, że  reżyser ma już dla niej następną propozycję! Jaką? Małgorzata Rozenek-Majdan dołącza do stajni gwiazd Patryka Vegi! Patryk Vega nie ukrywa, że praca z Małgorzatą należała do przyjemności. Okazuje się, że reżyser i gwiazda złapali świetny kontakt już na pierwszym spotkaniu. Co więcej, łączy ich nie tylko perfekcjonizm, ale też podobne poczucie humoru. Reżyser zatrudniając Małgorzatę do filmu „Miłość, seks & pandemia” od razu wiedział, w jakiej roli chce ją obsadzić. Zależało mu, by gwiazda wyszła poza swoją strefę komfortu i pokazała widzom zupełnie inne oblicze. I to się udało, bo dla tej roli Rozenek-Majdan dała się oszpecić . Małgosia jest wspaniałą, charyzmatyczną kobietą z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Od pierwszego spotkania wiedziałem, że chcę z nią pracować i nie będzie to jeden...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik