Dorota Szelągowska o figurze Małgorzaty Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek narzeka na wolne chudnięcie. Komentarz Doroty Szelągowskiej zbił ją z tropu 

Dorota Szelągowska o figurze Małgorzaty Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek już po kilku tygodniach od urodzenia Henia, wróciła do treningów. Gwiazda szybko zabrała się za ćwiczenia, aby jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Ale wygląda na to, że prowadząca "Projekt Lady" ma jakieś problemy z odchudzaniem. Napisała o tym na swoim Instagramie. Zobaczcie! 

Zobacz także: Moda zima 2020. Małgorzata Rozenek w kontrowersyjnych butach! Pogrubiają nogę ale kochają je miłośniczki mody

Małgorzata Rozenek ma problemy z odchudzaniem?

Małgorzata Rozenek od zawsze bardzo dbała o swoją sylwetkę. Gwiazda uwielbia aktywność fizyczną, jednak na okres ciąży i połogu musiała zaprzestać trenowania. Żona Radosława Majdana bardzo za tym tęskniła i kiedy tylko pojawiła się możliwość powrotu do ćwiczeń, natychmiast rozpoczęła treningi pod okiem zaprzyjaźnionej trenerki. 

Gwiazda często zamieszczała zdjęcia i filmy, na których mogliśmy zobaczyć, jakie ćwiczenia wykonuje. Czasami towarzyszył jej nawet mały Henio, co dodatkowo rozczulało fanów. Ale już niedługo będziemy mogli zobaczyć zdecydowanie więcej z procesu odchudzania Małgorzaty Rozenek. Prowadząca "Projekt Lady" właśnie pracuje nad nowym programem - "Rozenek Cudnie Chudnie".

Ale wygląda na to, że gwiazdę dopadł mały kryzys. Postanowiła o tym napisać na swoim Instagramie. Wygląda na to, że na razie nie jest zadowolona z efektów odchudzania.

Kolejny dzień na planie „Rozenek Cudnie Chudnie” dla @tvnstyle_official. Problem w tym, że Rozenek jakoś cudnie NIE chudnie 🤷‍♀️😂🤦‍♀️a co u Was? Bo ja mam dziś jakiś beznadziejny dzień 🤭 - napisała Małgorzata Rozenek.

Fani pospieszyli z komentarzami, w których pojawiło się mnóstwo komplementów dla gwiazdy. Internauci są zachwyceni formą Małgorzaty Rozenek i uważają, że naprawdę już bardzo schudła i wygląda fenomenalnie.

- Chudnie czy nie chudnie i tak wygląda cudnie 😎 😘
- Chudnie, chudnie👍🏻
- Jak nie chudnie jak chudnie💪
- Pani Małgosiu, wygląda Pani jak nastolatka, myślałam, że to jakieś retrospekcje 😃 wygląda Pani fantastycznie i po licha Pani jakieś "chudnie".
-  Pani Małgosiu 😊😊 Wygląda Pani Prześlicznie i na prawdę "Rozenek Chudnie Cudnie" He he 😍 - piszą fani.

Miłe słowa dla Małgorzaty Rozenek zamieściła również Dorota Szelągowska!

Jak Cię ostatnio widziałam, to byłaś tak chuda, że mogłabym Cię wynieść z planu w kieszeni kurtki. W drugiej byłyby kosmiczne kozaki - napisała Dorota Szelągowska.

Ten komentarz bardzo poprawił humor gwiazdy:

😂😂 rzućmy wszystko i chodźmy na bezę😋😜 - odparła Małgorzata Rozenek

My również uważamy, że Małgorzata Rozenek wygląda świetnie! Już niedługo jej proces odchudzania, będziemy mogli zobaczyć w programie "Rozenek Cudnie Chudnie". 

Gwiazda po kilku tygodniach od porodu, wróciła do treningów. Małgorzata Rozenek bardzo dba o swój nienaganny wygląd

Małgorzata Rozenek swoim szybkim powrotem do formy zachwycała już w pierwszych tygodniach po porodzie. Wówczas zdecydowała się na emocjonalny wpis oraz zdjęcie, którym uświadomiła fankom, że nie wszystko wygląda tak idealnie jak widać to na Instagramie.

Małgorzata Rozenek wraca do formy w trybie ekspresowym
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08