Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Wybrała już imię dla dziecka?
1/4
Małgorzata Rozenek w beżowej stylizacji pod studiem DDTVN

 

Małgorzata Rozenek po raz pierwszy odniosła się do plotek o ciąży! O tym, że gwiazda TVN i Radosław Majdan spodziewają się dziecka, fani i media plotkują już od dawna, ale największe emocje wywołał wpis Małgosi, która w październiku napisała na Instagramie, że lekarz zabronił jej wysiłku fizycznego. Internauci ruszyli wówczas z gratulacjami i wszyscy patrzyli, czy u gwiazdy pojawił się ciążowy brzuszek. Małgorzata Rozenek konsekwentnie milczała i nie komentowała plotek na swój temat...

Teraz jednak zrobiła wyjątek! Małgorzata Rozenek w najnowszym wywiadzie odpowiedziała szczerze na pytanie o ciążę! Zobaczcie, co powiedziała!

 

Zobacz  także: Zobacz, jak Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała swoje mieszkanie na święta!

2/4
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

 

Małgorzata Rozenek pojawiła się ostatnio w programie "Onet rano". Gwiazda TVN rozmawiała z Bartoszem Węglarczykiem o zamieszaniu wokół in vitro, ale pod koniec wywiadu poruszyli również temat ciąży... Małgosia Rozenek szczerze przyznała, że mijający rok miał być dla niej kluczowy!

(...). miał być najbardziej kluczowy. Dlatego jeśli pytasz, czy to był mój najbardziej udany rok, to mówię, że "nie". Tyle przed nami i cieszę się bardzo - przyznała gwiazda. 

 

Gwiazda zdradziła, że przekłada swoje plany zawodowe, ponieważ teraz chce zostać mamą. 

"Iron Majdan" ze względu na nasze prywatne plany musiał zostać odłożony w czasie. Jest to teraz absolutny priorytet w naszym życiu. Myślę, że wszyscy wiedzą o co chodzi... Nasze prywatne plany to jest taki eufemizm dla naszych planów rodzicielskich i to jest coś do czego teraz całą moją pracę zawodową i wszystko dostosowuję - przyznała w "Onet rano".  

 

Zobaczcie, co jeszcze zdradziła! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów! Co dokładnie się stało?

3/4
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek przyznała, że kiedy spełni się jej marzenie i po raz trzeci zostanie mamą, zrobi sobie dłuższą przerwę od show-biznesu. 

W każdej ciąży tyłam 30 kg, więc nie wiem, czy bym chciała tak od razu wyjść, więc musiałabym mieć tę chwilę czasu. Ale to nie jest ważne. Ważne jest, żeby wyszło - powiedziała w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem.

Dziennikarz zapytał Małgosię wprost, czy wybrała już imię dla dziecka. Jak zareagowała gwiazda TVN? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan oburzona nowym projektem rządu: „Zostawcie nas w spokoju!"

4/4
Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Komentarz menadżera

Moje dzieci miały te imiona jeszcze zanim były w planach i to trzecie imię czeka po prostu... ale nie chcę kusić losu - przyznała szczerze gwiazda TVN.

 

Trzymamy więc mocno kciuki, żeby marzenia Małgosi Rozenek spełniły się jak najszybciej! 

 

Zobacz także: Bardziej dokładna ocena plemników świadczy o przewadze IMSI nad ICSI

Więcej na temat Małgorzata Rozenek