Party.pl

fiszka orange Advertisement

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS/Instagram

Małgorzata i Radosław Majdanowie spróbowali czegoś wyjątkowego... "To jeden z najbardziej wzruszających momentów"

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ONS/Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali poruszające zdjęcie! Małżonkowie przebywają obecnie w Dubaju, gdzie najprawdopodobniej pracują nad nowym programem. Na Instagramie Małgorzata Rozenek zdradziła jedynie, że chodzi "secret project". Gwiazda stacji TVN i jej mąż goszczą w luksusowym hotelu, cieszą się urokami Dubaju oraz... pływają z delfinami! Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci zdjęcie, które chwyta za serce. Co ono przedstawia?

 

Zobacz też: Nowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek wzbudziło emocje! Półnagi Majdan, bałagan i... "Ciąża? Brzuszek zaokrąglony..."

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dubaju

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, będąc w Dubaju, odwiedzili Atlantis The Palm, gdzie mieli okazję popływać z delfinem o imieniu Black. Do tego miejsca trafiają delfiny, które udało się ocalić od śmierci np. przez uwolnienie ich z sieci rybackiej. Małgorzata Rozenek nie kryła, że doświadczenie pływania z delfinem bardzo ją poruszyło! Radek również wyglądał na oczarowanego.

 

To był naprawdę wyjątkowy poranek. Delfiny często trafiają tutaj uratowane od śmierci - zaplątane w sieci, ranne. Dzięki wspaniałej pracy opiekunów, wracają do pełni sił i mają szansę powrotu do swojego dawnego życia. A my mogliśmy przebywać blisko nich. To był jeden z najbardziej wzruszających momentów w naszym życiu - napisała Małgorzata Rozenek.

 

W kolejnym wpisie Małgosia podkreśliła, że ta chwila tak bardzo ją poruszyła, że z pewnością zapamięta ją do końca życia.

 

Polecamy: Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są w Dubaju. Mieli okazję popływać z delfinem!

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Facebook/Małgorzata Rozenek

 

Gwiazda TVN jest zachwycona nowym doświadczeniem.

Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek

Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34