W sobotę, 21 stycznia plejada gwiazd pojawiła się na Gali Tygodnika "Piłka Nożna". W uroczystości udział wzięły przede wszystkim osobistości związane ze światem sportu. Nie mogło zabraknąć byłego już selekcjonera reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza czy też Szymona Marciniaka — sędziego piłkarskiego, który prowadził finał mundialu w Katarze. Wśród gości znalazła się także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para chętnie pozowała z polskim arbitrem, który sędziował mecz Argentyna — Francja. Perfekcyjna pani domu postawiła na skromną kreację, ale z dużą klasą!

Reklama

Małgorzata Rozenek w czerni na Gali Tygodnika "Piłka Nożna"

Z okazji Gali Tygodnika "Piłka Nożna" Małgorzata Rozenek wybrała długą czarną suknię z golfem. Gwiazda zdecydowała się na minimalistyczną stylizację, którą uzupełniały klasyczne szpilki oraz torebka z metalowych blaszek. Radosław Majdan także postawił na czerń. Na uroczystości pojawił się w klasycznym garniturze.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w smutnym wyznaniu: "Nie wiem, dla kogo ta noc będzie trudniejsza"

AKPA/Kurnikowski

Na imprezie nie mogło zabraknąć Szymona Marciniaka, który stał się gwiazdą na arenie międzynarodowej w świecie sędziów. Nie dość, że polski arbiter poprowadził finał mundialu w Katarze, to jeszcze zgarnął najwyższe oceny i słowa uznania od największych gwiazd piłki nożnej. Na gali pojawił się w szarym garniturze w kratę oraz czarnej koszuli i butami w tym samy kolorze.

AKPA/Kurnikowski

Najsławniejszemu polskiemu arbitrowi towarzyszyła żona, Magdalena Marciniak, która postawiła na czarny komplet. Połączyła cekinową bluzkę z prostymi spodniami. Stylizację uzupełniła złotymi dodatkami, niewielką kopertówką oraz butami na platformie.

Zobacz także
AKPA/Kurnikowski

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspólnie pozowali na ściance z Szymonem Marciniakiem i jego żoną. Na Gali pojawiła się również mama Roberta Lewandowskiego, Iwona Lewandowska. Rodzicielka kapitana reprezentacji Polski wybrała zaskakujący, piżamowy garnitur w cielistym kolorze. Nie można przejść obojętnie obok luksusowych dodatków: złotego łańcucha oraz beżowej torebki od Louis Vuitton.

AKPA/Kurnikowski

Zobacz także: Małgorzata Rozenek przekazała smutne wieści. Bez operacji się nie obejdzie. "Nie wiem, jak to przeżyjemy"

Reklama

Jak wam się podobają stylizacje gwiazd? Zaskoczyła was minimalistyczna kreacja Perfekcyjnej pani domu? Niedługo przed galą Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zabrali Henia na spacer po śniegu, korzystając z białej scenerii w Warszawie.

AKPA/Kurnikowski
AKPA/Kurnikowski
AKPA/Kurnikowski
Reklama
Reklama
Reklama