Małgorzata Rozenek bardzo szybko wróciła do aktywności zawodowych po urodzeniu Henryka. Niemalże od razu pojawiła się na planie do "Projektu Lady". Jednak nie wszyscy uważają, że to co robi gwiazda TVN można nazwać ciężką pracą. Małgorzata Rozenek postanowiła z dystansem podejść do negatywnych komentarzy, które często pojawiają się pod jej zdjęciami. Nieoczekiwanie głos zabrali również fryzjerzy gwiazdy, którzy zasugerowali, że praca z nią wcale nie należy do najlżejszych, szczególnie teraz kiedy... jest na redukcji! Świeżo upieczona i wracająca do formy mama zauważyła ten komentarz! Jak zareagowała? Sprawdźcie!

Reklama

Zobacz także: Henio Majdan na pierwszych wakacjach w swoim życiu! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wypoczywają nad morzem

Małgorzata Rozenek odpowiada na złośliwości internautów

Małgorzata Rozenek z uśmiechem podchodzi do negatywnych komentarzy, które niestety dość często pojawiają się na jej profilu. Publikując ostatnie zdjęcia, które zrobiła w pracy, dodała zabawny opis, który jednocześnie wyręczył jej krytyków w pisaniu niepochlebnych komentarzy na temat jej aktywności zawodowych i zmęczenia:

Ty jesteś zmęczona?! Czym?! Pomalują cię, uczeszą, powiesz parę słów i już. Czym tu się męczyć?!” ???????? Żeby to było takie proste ...????‍♀️???? ale jak już mnie pomalują, to najlepsi @beatamilczarekmakeup ❤️ a jak uczeszą, to najzdolniejsi @sylwia.habdas❤️ i @amadeovilcze ❤️ i jakoś człowiek pcha tę taczkę żywota ????‍♀️???? Najważniejsze, że z uśmiechem ???????? CAŁUSY ❤️ - napisała na Instagramie

Wielu internautów poparło postawę Małgorzaty Rozenek, pisząc, żeby nie przejmowała się złośliwymi przytykami. W dyskusji głos postanowili również zabrać fryzjerzy, którzy na co dzień współpracują z Małgorzatą Rozenek:

- Tym którym wydaje się, że to takie proste i nie męczące to zapraszam na plan ????
- Tym którym wydaje się ze to takie proste, zapraszam na plan z głodną Małgorzata na redukcji ????
- A tego to nie życzę nikomu ???????? - dodała rozbawiona Małgorzata Rozenek

Grunt to zachować dystans!

Zobacz także

Zobacz także: BURZA pod odważnym wpisem Małgorzaty Rozenek! "Źle się dzieje w państwie polskim"

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia z planu. Odniosła się również do krytycznych komentarzy hejterów na temat tego, że nie ma prawa czuć się zmęczona po swojej pracy.

Reklama

Zabawny komentarz zostawili rownież fryzjerzy gwiazdy, twierdząc, że praca z "głodną Małgorzatą na redukcji" nie należy do najlżejszych. Małgorzata przyznała im rację dodając, że "nikomu tego nie życzy". Zazdrościmy takiego radosnego podejścia do życia i każdemu życzymy podobnego nastawienia!

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama