Małgorzata Rozenek

Henio Majdan na pierwszych wakacjach w swoim życiu! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wypoczywają nad morzem

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan razem z rodziną wyjechali nad polskie morze. Para uwielbia podróżować nad Bałtyk i właśnie znów postanowiła zagościć w Trójmieście. Oczywiście razem z nimi jest też mały Henio, dla którego są to pierwsze wakacje w życiu! Paparazzi przyłapali małżonków podczas spaceru i wizyty w restauracji w Sopocie. Zobaczcie jak wyglądali! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek olśniła swoim wyglądem podczas finału "Projekt Lady"! Jej suknia robi ogromne wrażenie

Za moment wyjeżdżasz na wakacje z rodziną? Wykorzystaj oferowany przez Link4 kod promocyjny i wykup ubezpieczenie turystyczne.

Henio Majdan na pierwszych wakacjach w swoim życiu! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wypoczywają nad morzem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dwa miesiące temu zostali rodzicami. Dokładnie 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł upragniony synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, Henio. Od tego czasu dumni rodzice nie przestają zamieszczać nowych fotografii ze swoją pociechą. Maluszek był dla małżeństwa ogromnym marzeniem - bardzo długo starali się, aby ich rodzina się powiększyła. Nic więc dziwnego, że swoim szczęściem para chce dzielić się z całym światem! 

Ale Henia i jego rodziców uwielbiają także śledzić paparazzi, którzy po raz kolejny przyłapali Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana, ale tym razem nie w Warszawie, a nad polskim morzem! Para razem z dziećmi wypoczywa w Trójmieście. Dla Henia są to pierwsze wakacje w życiu. Zobaczcie zatem jak prezentowała się ta urocza rodzina w Sopocie! 

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na szeroką, oversizową sukienkę w jasnym odcieniu. Dobrała do niej kultowe klapki od Christiana Diora, które kosztują 650 euro, czyli prawie 2900 złotych. Gwiazda zdecydowała się również na czarną torebkę, także od Christiana Diora. Jej regularna cena wynosi 2860 euro, czyli ponad 12,5 tysiąca złotych! 

Małgorzata Rozenek

Para aktualnie wypoczywa nad polskim morzem. 

Małgorzata Rozenek

Wygląda na to, że na wakacjach razem z Małgorzatą, Radosławem i Heniem, są także synowie gwiazdy z pierwszego małżeństwa. 

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uwielbiają Trójmiasto! Czyżby chcieli zarazić miłością do polskiego morza również Henia? To dla maluszka pierwsze wakacje w życiu.

Małgorzata Rozenek

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22