Małgorzata Rozenek w niebieskiej koszuli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w drodze do studia DDTVN Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Małgorzata Rozenek w niebieskiej koszuli
1/6
Małgorzata Rozenek w niebieskiej koszuli

Małgorzata Rozenek chciała zrobić ślub w ambasadzie w Paryżu! W najnowszym wywiadzie dla "Pani" gwiazda jeszcze raz opowiedziała o swoim ślubie z Radosławem Majdanem. Okazało się, że Małgorzata Rozenek chciała zaszaleć i zorganizować wyjątkowy ślub. Niestety kilka spraw ją przerosło. Jakich? Zdradziła to Małgorzacie Domagalik.

 

 
To pierwszy wywiad, w którym Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoim pierwszym małżeństwie, o którym mało kto wie. Studencka miłość jednak nie przetrwała, a Małgorzata Rozenek poślubiła potem Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów. Najgłośniejszym ślubem jednak był ten z Radosławem Majdanem, który gwiazda chciała przeżyć w ambasadzie w Paryżu. Co jej w tym przeszkodziło? Zobaczcie!
 
 
2/6
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w drodze do studia DDTVN
East News

Małgorzata Rozenek zdradziła, dlaczego nie przygotowała ślubu w ambasadzie w Paryżu:

Już zaczęłam odlatywać - mam w sobie taką skłonność - już myślami byłam w ambasadzie w Paryżu, już widziałam siebie tam kroczącą i nagle okazało się, że do ambasady może wejść tylko 30 osób. A my mamy liczną rodzinę - rodzice, rodzeństwo, dzieci, przyjaciele. I nagle okazało się, że muszę dokonać ostrych cięć, jak to wytłumaczyć rodzinie? Ucieczką przed paparazzi?

3/6
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Edipresse

Okazuje się, że to Radosław Majdan sprowadził na ziemię Małgorzatę Rozenek:

Siedzimy, rozmawiamy i Radosław mówi: "Słuchaj, to jest nienormalne, ja chcę mieć piękny ślub, chcę żebyś ty miała piękny ślub, ale też chcę, żeby nasi bliscy przy tym byli. Nie dajmy się zwariować". I dodał męskim, kategorycznym tonem: "Nie dajmy sobie zepsuć tego dnia, Małgoniu". 

4/6
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Edipresse

Dlaczego Małgorzata Rozenek widziała siebie akurat w ambasadzie w Paryżu? Wielokrotnie w wywiadach gwiazda podkreślała, że mieszkała we Francji, gdzie studiowała i pracowała. Obecnie mieszka tam jej brat, którego bardzo często odwiedza. 

5/6
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Edipresse

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najgłośniejszych ślubów w 2016 roku. 

6/6
Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Edipresse