Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek broni męża po filmie Latkowskiego. Zobaczcie gorącą dyskusję na jej profilu!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzuty internautów po emisji filmu "Nic się nie stało"! Gwiazda TVN opublikowała oświadczenie swojego męża i broni go przed atakami na Instagramie.

Jak Małgorzata Rozenek komentuje wypowiedź Sylwestra Latkowskiego, który po emisji filmu o problemie pedofilii w Zatoce Sztuki, apelował m.in. do Radosława Majdana, żeby opowiedział, co widział w sopockim klubie?

Zobaczcie, co napisała Małgorzata Rozenek!

Małgorzata Rozenek broni męża po filmie "Nic się nie stało"

Po wczorajszej premierze filmu "Nic się nie stało" w mediach i internecie zawrzało. Sylwester Latkowski w swoim filmie opowiedział o problemie pedofilii w znanym trójmiejskim klubie klubie Zatoka Sztuki. I chociaż w filmie nie padły żadne zarzuty wobec gwiazd, które bywały w sopockim lokalu, to po premierze autor zwrócił do Borysa Szyca, Radosława Majdana, Kuby Wojewódzkiego i Jarosława Bieniuka, żeby opowiedzieli o tym, co działo się w Zatoce Sztuki. 

Radosław Majdan odpowiedział Latkowskiemu w swoim oświadczeniu opublikowanym w siec. Mąż gwiazdy TVN pokazał również treść wiadomości sms wysłanej do Sylwestra Latkowskiego, w którym zażądał odwołania jego nazwiska i zagroził procesem.

Oświadczenie Radosława Majdana udostępniła Małgorzata Rozenek, a pod jej postem na Instagramie pojawiła się lawina komentarzy. Jak gwiazda TVN broniła męża?

- Brawo Pani Małgosiu problem pedofilii w naszym kraju sprowadziła Pani do problemu czy padło czy nie padło nazwisko Pani męża w telewizji- napisała jedna z internautek.

- moje stanowisko w sprawie pedofili jest oczywiste, jak każdej normalnej osoby w tym kraju. NIE DLA PEDOFILII I INNYM PRZESTĘPSTWOM SEKSUALNYM. ale ważne jest dla nas też to żeby sprostować te nieprawdziwe informacje. Dziwi to Panią?- odpowiedziała Małgorzata Rozenek.

To jeszcze nie koniec!

- to dlaczego nie poszedł na debatę po filmie i po prostu nie wyjaśnił wszystkich wątpliwości- zapytała kolejna internautka.

- a skąd mieliśmy wiedzieć że Panu Latkowskiemu pomylą się twarze?! Przecież nikt nas tam nie zapraszał- skomentowała Małgorzata Rozenek. 

Zobaczcie sami, jak gwiazda TVN broni ukochanego męża! 

Zobacz także: Mocne słowa Sylwestra Latkowskiego do celebrytów po premierze "Nic się nie stało". Apeluje do Szyca, Bieniuka i Wojewódzkiego

Małgorzata Rozenek broni Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek- komentarze na Instagramie
Instagram

Gwiazda TVN odpowiada na krytyczne uwagi internautów.

Małgorzata Rozenek- komentarze na Instagramie
Instagram

Małgorzata Rozenek stoi murem za mężem.

Małgorzata Rozenek urodziła? Fani nie mają wątpliwości!

 

Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26