Małgorzata Rozenek na okładce "Flesza"
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Rozenek na okładce "Flesza". Gwiazda ma poważny problem

Małgorzata Rozenek na okładce "Flesza"
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro w kioskach najnowszy numer "Flesza". Tym razem na okładce magazynu znalazła się Małgorzata Rozenek. Kariera gwiazdy stanęła pod znakiem zapytania, bo okazało się właśnie, że w kolejnym sezonie w ramówce TVN zabraknie obu jej programów. Czy to koniec jej kariery? Rozenek ma już pomysł na siebie i wie, czym zajmie się po zakończeniu "Perfekcyjnej Pani Domu". Szczegóły zdradza tylko czytelnikom "Flesza".

Zobacz: Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam dużo smaczków

Co jeszcze w numerze? Dziennikarze magazynu ustalili, że już niebawem Małgorzata Socha zagra główną rolę w nowej produkcji kinowej. O szczegółach roli przeczytacie tylko we "Fleszu". Sporo dzieje się też u Marcina Prokopa. Prezenter napisał książkę, a jej adresatką jest jego... córka. Skąd ten pomysł? Dowiecie się już jutro.

Nie zabraknie oczywiście rozbudowanych artykułów poświęconych modzie i trendom. Stylistki magazynu przyjrzały się hitowi tego sezonu czyli dżinsom i to w każdej możliwej odsłonie. Jak je nosić, z czym zestawiać, a czego unikać - wszystkie cenne porady w pigułce.

Najnowszy numer "Flesza" już od jutra w kioskach za jedyne 1,99 zł.

Seksowna Małgorzata Rozenek na konferencji prasowej TVN:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53