Minęło już kilka tygodni od momentu, gdy media obiegła informacja, że z "Dzień Dobry TVN" znika szóstka prowadzących. Cały czas jednak do mediów przedostają się kolejne informacje. Teraz wywiadu udzieliła Małgorzata Ohme. Ujawniła, jak wyglądało zwolnienie i w jaki sposób zachowali się inni współpracownicy.

Reklama

Małgorzata Ohme o zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN"

Po okresie wakacyjnym "Dzień Dobry TVN" ma podobno wrócić na antenę w całkiem nowej formuje. W show nie pojawi się Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Okazuje się, że ostatnia z nich zupełnie nie spodziewała się zwolnienia. Psycholog prowadziła śniadaniówkę 4 lata i - mimo problemów zdrowotnych Filipa Chajzera, z którym tworzyła telewizyjny duet - myślała, że nie pożegna się z programem. Ujawniła to w wywiadzie z dziennikarzem "WP", Filipem Borowiakiem.

- Jest mi smutno. (...) To jest praca, którą lubiłam i wierzyłam, że jestem w tym dobra, że robię to najlepiej, jak potrafię. W jakimś sensie czuję żal za tym, co utraciłam, na co nie miałam żadnego wpływu - wyznała Małgorzata Ohme.

Mateusz Grochocki/DDTVN/East News

Zobacz także: Filip Chajzer zmienia plany po "Dzień Dobry TVN": "Będę biegał ze ścierką"

W dalszej części rozmowy Małgorzata Ohme przyznała, że mierzyła się z różnymi emocjami i nie było jej łatwo po ogłoszeniu decyzji stacji. Wiadomo jednak, że ma plan na przyszłość, ponieważ właśnie wystartował jej podcast "Lajf No-Makeup", którego pierwszy odcinek można oglądać w serwisie YouTube.

- Przeżywałam też fazy gniewu, związanego z tym, że nie mam nad tym kontroli. Bo lubię mieć wpływ na rzeczywistość. (...) Teraz czuję nadzieję. Pierwsze trzy dni były najgorsze. Ale ja zawsze bardzo silnie przeżywam kryzysy. Jestem bardzo emocjonalną osobą - zdradziła dziennikarka w wywiadzie.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zobacz także: Andrzej Sołtysik nie spodziewał się zmian w "Dzień Dobry TVN"? Wymowny komentarz

Zobacz także

Okazało się również, że mimo kreowania rodzinnej atmosfery wśród prowadzących "Dzień Dobry TVN", nie miało to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Skąd to wiemy? Otóż po ogłoszeniu zmian w programie. nie wszyscy prowadzący okazali wsparcie zwolnionym osobom.

- Tak, nie wszyscy się odezwali - potwierdziła Małgorzata Ohme.

Reklama

Jesteście zaskoczeni?

Tomasz Jastrzębowski/East News
Reklama
Reklama
Reklama