W czwartkowy wieczór w mediach pojawiła się szokująca dla wielu osób informacja. Okazało się, że w jesiennej odsłonie "Dzień Dobry TVN" nie zobaczymy aż pięciu dotychczasowych prowadzących. Z programem żegnają się nie tylko Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme i Anna Kalczyńska, ale także Andrzej Sołtysik, który teraz odniósł się do całej sytuacji.

Reklama

Andrzej Sołtysik o zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN"

W programie "Dzień Dobry TVN" nadchodzą duże zmiany. W jesiennej odsłonie ma zostać zaprezentowana nowa formuła show. Podobno prowadzący zaprezentują się w nowych rolach i nieco odmienionym składzie. Na wizji pojawiać się będą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Zabraknie najpopularniejszych gwiazd, a także ludzi, które ze stacją były związane od naprawdę długiego czasu. Jedną z takich osób jest Andrzej Sołtysik, który prowadził śniadaniówkę ponad 15 lat.

- Chcemy, by program zmieniał się dla naszych widzów i był odpowiedzią na ich potrzeby. Uważnie wsłuchujemy się w ich głosy - skomentowała stacja swoją decyzję o rewolucji w "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z "Plejadą".

MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Zobacz także: Wiemy, jak "Dzień Dobry TVN" pożegnało prowadzących. Wyciekła treść maila

Od momentu ujawnienia tej informacji, pojawiają się pierwsze komentarze byłych już prowadzących. Okazuje się, że nie tylko Anna Kalczyńska jest zaskoczona zwolnieniem z "Dzień Dobry TVN", ale także partnerujący jej Andrzej Sołtysik. Najpierw dała to do zrozumienia jego żona, Patrycja Sołtysik. Kobieta zareagowała na komentarz fanki na profilu programu, który brzmiał: "Ale jak to bez Ani i Andrzeja?".

- Właśnie... Też jesteśmy w szoku - odpowiedziała małżonka dziennikarza.

x-news

Zobacz także: Widzowie zaskoczeni zmianami w "Dzień dobry TVN". Twierdzą: "Fatalne decyzje"

Następnie na Instastory Patrycji Sołtysik pojawił się komentarz samego Andrzeja. Wszystko z powodu tego, że prezenter nie posiada własnego konta na Instagramie. Jego ukochana opublikowała czarno-białe zdjęcie dziennikarza w garniturze i dodała od niego kilka słów.

- Andrzej prosił, aby przekazać wszystkim, że choć nie powie już "dzień dobry", to zdecydowanie nie mówi "do widzenia" - napisała żona Andrzeja Sołtysika.

Reklama

Będzie Wam brakowało Andrzeja Sołtysika w programie "Dzień Dobry TVN"?

Instagram @pati_soltysik
East News
East News
Reklama
Reklama
Reklama