Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu na wiosnę 2020
Newsy

Małgorzata Kożuchowska ostro o "M jak miłość"! "Nie mam charakteru psa..."

Małgorzata Kożuchowska szczerze o roli Hanki. Było aż tak źle?

Rola Hanki w „M jak miłość” przyniosła Małgorzacie Kożuchowskiej ogromną popularność. Stała się rozpoznawalna do tego stopnia, że fani serialu zaczepiali ją na ulicy. Aktorka bała się zaszufladkowania i przypisania tylko do tej roli i męczyło ją, że nie ma innych wyzwań. Opowiedziała o tym w programie "Siła kobiet" w Onet.pl i na platformie vod.pl.

Bałam się, że jeśli powiem im, że ja już tego nie chcę i idę teraz gdzieś indziej, to ta publiczność mi nie wybaczy. Ale stwierdziłam, że muszę słuchać siebie i nie mogę być niewolnikiem czyichś oczekiwań - mówi w programie Katarzyny Janowskiej.

Gwiazda, podsumowując swoją rolę w "M jak Miłość", zdecydowała się na naprawdę szczere wyznania. Tak ostrych słów już dawno nie było!

Małgorzata Kożuchowska zdradziła swój sposób na idealną figurę: "Nie przepadam za takim totalnym wysiłkiem"

Małgorzata Kożuchowska szczerze o roli Hanki

Odejście Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak miłość" było dla wszystkich ogromnym szokiem, a jej kontrowersyjna śmierć w kartonach stała się źródłem memów.

Gwiazda doskonale pamięta swoje odejście z serialu i jego powody. Jest aktorką, która potrzebuje różnorodnych ról i ciągłych zmian, a na to w "M jak miłość" nie mogła liczyć!

Ja nie jestem typem aktora, który lubi wygodę i bezpieczeństwo. Mnie to gasi i usypia. Pamiętam, jak w jakiejś rozmowie emocjonalnej powiedziałam naszemu producentowi Tadeuszowi Lampce, że ja jestem rasową aktorką, która potrzebuje zmian, różnych ról… Nie mam charakteru psa, który będzie siedział nawet na złotym łańcuchu w najpiękniejszej budzie, bo ja umieram! Że ja potrzebuje powietrza, ja potrzebuję zmienności i nowych, trudnych wyzwań – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w programie „Siła kobiet”.

Obecnie Małgorzata Kożuchowska gra w filmach i serialach, a na różnorodność ról nie może narzekać.  Niedawno mogliśmy zobaczyć ją w roli policjantki w serialu "Motyw" czy filmie "Bad Boy" Patryka Vegi. Coraz częściej jest obsadzana w rolach mocnych i twardych kobiet, które walczą o swoje!

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Sneakersy w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej to must have na wiosnę!

Małgorzata Kożuchowska sama zrezygnowała z roli Hanki w "M jak miłość".

East News

Aktorka obecnie gra różne role i nie daje się zaszufladkować! Coraz częściej pojawia się też w filmach Patryka Vegi.

Małgorzata Kożuchowska w filmie
YouTube

Jednak jej rola w hitowym serialu TVP2 zostanie zapamiętana na zawsze.

Małgorzata Kożuchowska i Teresa Lipowska

Zobacz także
Rodzinka.pl

Małgorzata Kożuchowska o zakończeniu serialu Rodzinka.pl! "Nie mieliśmy pojęcia"

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska urządziła wyjątkowe urodziny! Zaszalała tak, że ciężko ją rozpoznać!

 

Kożuchowska nie żałuje odejścia z "M jak Miłość"
ONS
Newsy
Kożuchowska: Przez "M jak Miłość" sporo mnie ominęło
Rola Hanki Mostowiak była błędem?

Wielkimi krokami zbliża się jubileusz działalności artystycznej Małgorzaty Kożuchowskiej . W związku z 20-leciem kariery Kożuchowska udzieliła obszernego wywiadu w "Gali", gdzie dzieli się nie tylko refleksjami na temat swojej pracy, ale również życia prywatnego. Przypomnijmy: "Nie mogłabym oszukiwać męża" W wywiadzie poświęconym jej pracy aktorskiej nie mogło oczywiście zabraknąć tematu serialu "M jak Miłość". Gwiazda występowała w nim przez ponad dekadę, a jej decyzja o odejściu była dla wielu osób zaskakująca. Sposób, w który uśmiercono jej bohaterkę również wywołał sporo emocji. Jak na to zapatruje się sama Kożuchowska? Aktorka twierdzi, że jej decyzja była bardzo przemyślana i daleka od zwykłego impulsu. Odejście z "M jak Miłość" to nie była fanaberia, tylko przemyślana decyzja, do której dojrzewałam dłuższy czas. Najpierw analizowałam, myślałam. A potem na odwrót. (śmiech) Ryzyko jest ceną wiernym sobie. 11 lat to kawał mojego życia. Dużo zyskałam, ale na pewno też sporo mi umknęło . Kożuchowska wspomina też moment, w którym przyjęła rolę słynnej już Hanki Mostowiak . Małgorzata podkreśla, że choć była popularna to nie było łatwo o kolejne role i dobre scenariusze, a propozycja zagrania w "M jak Miłość" wydała się jej ciekawa, podobnie jak bohaterka, w którą miała się wcielić. Nie byłam anonimową aktorką, ale też nie przebierałam w scenariuszach. Odmawiałam ról dziennikarek, nie chciałam już grać kolejnych Ew Szańskich, więc miałam do wyboru albo czekać dalej, uzbroić się w cierpliwość, albo przyjąć rolę w serialu, która wyglądała ciekawie. Zagranie Hanki zaproponowali mi Ilona Łepkowska i Ryszard Zatorski, który był drugim reżyserem i scenarzystą w "Killerze". Miałam do niego ogromne zaufania, a rola sama w sobie była interesująca. Hanka na początku była czarnym charakterem...

Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl
Newsy
Małgorzata Kożuchowska zdradza po latach wielką tajemnicę "M jak miłość"! Tego nikt się nie spodziewał
Małgorzata Kożuchowska po wielu latach po odejściu z serialu "M jak miłość", zdecydowała się wyjawić wielką tajemnicę. Sprawdźcie o co chodzi.

Małgorzata Kożuchowska z serialem "M jak miłość" rozstała się się prawie 9 lat temu, jednak dopiero teraz zdecydowała się wyjawić jego tajemnicę! Okazało się, że w 2009 roku aktorka musiała przefarbować się na... czarno, a oglądaliśmy ją ciągle w roli blondynki! Jak to się stało, że nikt nie zauważył tej zmiany u Hanki Mostowiak? Jak gwiazda ją maskowała?  Zobacz także:  Trendy wiosna 2020. Sneakersy w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej to must have na wiosnę! Małgorzata Kożuchowska występowała w peruce na planie "M jak miłość"?  Uwierzycie, że kiedyś Małgorzata Kożuchowska miała czarne włosy i to na planie  "M jak miłość" ? Aktorka dopiero po 9 latach po odejściu z serialu zdecydowała się o tym opowiedzieć. Cała sytuacja miała miejsce w 2009 roku, kiedy gwiazda dostała rolę w czeskim filmie "TMA". Jednak bez zgody produkcji polskiego serialu, nie mogła zmienić koloru włosów. Z tego też względu na plan "M jak miłość", Małgorzata Kożuchowska przychodziła w peruce! O wszystkim gwiazda opowiedziała podczas środowej transmisji na swoim Instagramie. Grałam kiedyś w filmie czeskim, w którym musiałam mieć czarne włosy. Musiałam przefarbować swoje blond włosy, gdyż miałam tam sceny w wodzie. Nie można ich było sprejować, bo by wszystko spłynęło mi na twarz. To było hardcorowe. Nie przyznałam się do tego grając wtedy w "M jak miłość". Po kryjomu poszłam do teatru Roma. Dowiedziałam się, że tam jest perukarka, która tka mega peruki - wyjawiła Małgorzata Kożuchowska.  Aktora przyszła na plan "M jak miłość" w czapce, tak, aby nikt z produkcji nie domyślił się, że pod spodem tak naprawdę ma czarne włosy. Oczywiście gwiazda miała ze sobą perukę, a o jej wielkiej tajemnicy wiedziała tylko jedna...

malgorzatakozuchowska.jpg
ONS
Newsy
Nie będzie już Hanki w "M jak Miłość"
Kożuchowska ma dość i odchodzi

Czyżby Małgorzata Kożuchowska miała już dość roli przykładnej Hanki? Wszystko wskazuje na to, że tak. Kożuchowska wydała oświadczenie w którym czytamy, że jej 11-letnia przygoda z serialem właśnie dobiegła końca. Szanowni Państwo! Po 11-stu latach grania w serialu „M jak Miłość” i wcielania się w postać Hanki Mostowiak, przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć. Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie - dziękuję! - cytuje oświadczenie aktorki "Fakt". Hanka Mostowiak i cała rodzina „M jak miłość” na zawsze pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania! Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca b.r. - czytamy. Ilona Łepkowska, producentka formatu nie zmartwiła się jednak zbytnio tą wiadomością. Przyjmujemy do wiadomości oświadczenie, w którym Małgorzata Kożuchowska poinformowała opinię publiczną, że po 11 latach odchodzi z obsady "M jak miłość". Jest nam przykro ze względu na fanów serialu, którzy przez te lata przywiązali się do Hanki Mostowiak. Decyzja aktorki to oczywiście pewna trudność dla scenarzystów, ale doświadczony zespół scenariuszowy tego od lat najbardziej popularnego w Polsce serialu na pewno poradzi sobie z takim wyzwaniem. Co więcej, jesteśmy przekonani, że konieczność zmiany zaplanowanych wątków może okazać się pozytywnym i ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły. Serial będzie trwał i nadal będziemy...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik