Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu na wiosnę 2020

Małgorzata Kożuchowska ostro o "M jak miłość"! "Nie mam charakteru psa..."

Małgorzata Kożuchowska w szarym płaszczu na wiosnę 2020

Rola Hanki w „M jak miłość” przyniosła Małgorzacie Kożuchowskiej ogromną popularność. Stała się rozpoznawalna do tego stopnia, że fani serialu zaczepiali ją na ulicy. Aktorka bała się zaszufladkowania i przypisania tylko do tej roli i męczyło ją, że nie ma innych wyzwań. Opowiedziała o tym w programie "Siła kobiet" w Onet.pl i na platformie vod.pl.

Bałam się, że jeśli powiem im, że ja już tego nie chcę i idę teraz gdzieś indziej, to ta publiczność mi nie wybaczy. Ale stwierdziłam, że muszę słuchać siebie i nie mogę być niewolnikiem czyichś oczekiwań - mówi w programie Katarzyny Janowskiej.

Gwiazda, podsumowując swoją rolę w "M jak Miłość", zdecydowała się na naprawdę szczere wyznania. Tak ostrych słów już dawno nie było!

Małgorzata Kożuchowska szczerze o roli Hanki

Odejście Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak miłość" było dla wszystkich ogromnym szokiem, a jej kontrowersyjna śmierć w kartonach stała się źródłem memów.

Gwiazda doskonale pamięta swoje odejście z serialu i jego powody. Jest aktorką, która potrzebuje różnorodnych ról i ciągłych zmian, a na to w "M jak miłość" nie mogła liczyć!

Ja nie jestem typem aktora, który lubi wygodę i bezpieczeństwo. Mnie to gasi i usypia. Pamiętam, jak w jakiejś rozmowie emocjonalnej powiedziałam naszemu producentowi Tadeuszowi Lampce, że ja jestem rasową aktorką, która potrzebuje zmian, różnych ról… Nie mam charakteru psa, który będzie siedział nawet na złotym łańcuchu w najpiękniejszej budzie, bo ja umieram! Że ja potrzebuje powietrza, ja potrzebuję zmienności i nowych, trudnych wyzwań – powiedziała Małgorzata Kożuchowska w programie „Siła kobiet”.

Obecnie Małgorzata Kożuchowska gra w filmach i serialach, a na różnorodność ról nie może narzekać.  Niedawno mogliśmy zobaczyć ją w roli policjantki w serialu "Motyw" czy filmie "Bad Boy" Patryka Vegi. Coraz częściej jest obsadzana w rolach mocnych i twardych kobiet, które walczą o swoje!

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Sneakersy w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej to must have na wiosnę!

Małgorzata Kożuchowska sama zrezygnowała z roli Hanki w "M jak miłość".

East News

Aktorka obecnie gra różne role i nie daje się zaszufladkować! Coraz częściej pojawia się też w filmach Patryka Vegi.

Małgorzata Kożuchowska w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi
YouTube

Jednak jej rola w hitowym serialu TVP2 zostanie zapamiętana na zawsze.

Małgorzata Kożuchowska i Teresa Lipowska

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48