Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" wrócili do siebie?! W sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia!

Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Małgorzata i Marek z pierwszej edycji "Sanatorium miłości" wrócili do siebie? Czyżby para, która poznała się i zakochała na planie programu TVP dała sobie kolejną szansę?

Marek już od pierwszego odcinka show nie ukrywał, że jest zauroczony Małgorzatą, a kobieta chętnie spędzała z nim każdą chwilę. Pod koniec pierwszej edycji "Sanatorium miłości" okazało się, że zakochani są parą. Niestety dość szybko wyszło, że związek Małgosi i Marka nie przetrwał próby czasu. 

(...) zrozumiałam, że to nie człowiek dla mnie - kilka miesięcy temu Małgosia mówiła w rozmowie z "Rewią".

Nie tak dawno w mediach pojawiły się plotki, że Małgosia i Marek wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Teraz wszystko wskazuje na to, że znów są razem! Skąd takie podejrzenia?

Małgosia i Marek znów są parą?

Okazuje się, że uczestnicy pierwszej edycji "Sanatorium miłości" utrzymują ze sobą kontakt i chętnie spotykają się na różnych imprezach. Właśnie na jednej z takich imprez pojawili się również Małgorzata i Marek! Według medialnych doniesień para nie szczędziła sobie czułych gestów na Targach Seniora, które odbyły się pod koniec września w Krakowie. 

Teraz Małgosia może zacząć od nowa życie w stolicy, gdzie ma apartament. Bez większego żalu opuściłaby dom w Nadarzynie, z którym wiążą się przykre wspomnienia - "Rewia" cytuje znajomego Małgorzaty. 

Zdjęcia na których Małgorzata i Marek pozują razem pojawiły się m.in. na profilu Wiesławy Kwiatek z programu "Sanatorium miłości". Zobaczcie sami!

Przy okazji przypominamy, że ruszyły już prace na planie drugiej edycji "Sanatorium miłości"! Kolejna odsłona show już wkrótce pojawi się na antenie TVP. 

Zobacz także: Marta Manowska po 5 latach nękania przerywa milczenie! "Mówię stanowcze nie"

Małgorzata i Marek wrócili do siebie?

Uczestnicy Sanatorium miłości razem w Krakowie
Instagram

Para poznała się na planie "Sanatorium miłości".

Sanatorium miłości
Facebook

Małgorzata 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09