Maja Sablewska

Maja Sablewska rozkręca nowy biznes. Domyślacie się jaki?

Maja Sablewska

Maja Sablewska rozpoczęła właśnie kolejny, piąty już sezon „Sablewskiej sposobu na modę" w TVN Style. Jej program cieszy się niesłabnącą popularnością. Co sezon ilość kobiet chętnych do wzięcia udziału w tym projekcie telewizyjnym rośnie. Nie wstydzą się pokazać w bieliźnie przed kamerą. Cenniejsza jest zmiana na lepsze!

 

W tym sezonie przyszło aż 2 tysiące zgłoszeń od Polek, które chcą popracować nad swoim wyglądem za radą Sablewskiej. Produkcja programu musiała jednak wybrać tylko 13 osób, bo tyle jest odcinków. Zrobiono tym razem wyjątek i w jednym z odcinków wystąpią dwie kobiety, które są siostrami. Maja codziennie dostaje maile i sms'y od uczestniczek programów poprzednich edycji, które opisują, jak bardzo zmieniło się ich życie po występie w telewizji.

 

„Sablewskiej sposób na modę" przestaje być już tylko projektem telewizyjnym. To rodzaj grupy wsparcia, dla kobiet której do tej pory nie wierzyły w siebie. I to dało prowadzącej do myślenia! Sablewska chciałaby rozwinąć swój „ stylowy coaching".

Chcę stworzyć miejsce, w którym będę pomagać Polkom poza telewizją - zdradza „Fleszowi". Co dokładnie szykuje?

O tym czytaj więcej w dwytugodniku „Flesz".

Zobacz: 11 lat temu wystartował TVN Style! Którą gwiazdę stacji lubicie najbardziej?
 

Maja Sablewska


Maja Sablewska na konferencji TVN

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43