Maja Hyży ostro komentuje aferę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej
EOS
Newsy

Maja Hyży komentuje aferę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej: "To nie było na miejscu"

Maja Hyży stanęła w obronie Izabeli Janachowskiej, która niedawno popadła w ostry konflikt z Pauliną Smaszcz. "Tak to jest, jak się wchodzi buciorami w czyjeś życie", powiedziała.

Rozmowa z Pauliną Smaszcz w podcaście Anny Zejdler zapoczątkowała ostry spór medialny z Izabelą Janachowską, który może skończyć się nawet w sądzie. Była żona Macieja Kurzajewskiego przy okazji uderzyła także w Iwonę Pavlović. Kolejne osoby ze świata show-biznesu przyznają, że sytuacja zabrnęła za daleko i poziom dyskusji publicznej stał się już bardzo niski. Niedawno głos zabrała Maja Hyży, która postanowiła bronić ekspertki ślubnej.

Maciej Kurzajewski komentuje awanturę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej. WYWIAD

Maja Hyży odnosi się do słów Pauliny Smaszcz o Izabeli Janachowskiej: "Iza tyle czasu się starała o dziecko"

Po fali krytyki Paulina Smaszcz opublikowała nowy wpis, w którym dała jasno do zrozumienia, że nie czuje, by przekroczyła jakąkolwiek granicę. Jednak to, w jaki sposób wypowiedziała się wcześniej o Izabeli Janachowskiej i jej małżeństwie z Krzysztofem Jabłońskim, wywołało oburzenie w mediach. Niedawno swoim zdaniem na temat tej afery podzieliła się Maja Hyży.

- Nie chciałabym się tu wypowiadać i plotkować. Ale tak to jest, jak się wchodzi buciorami w czyjeś życie, nie znając głównej podstawy. Czasami można coś palnąć, nie wiedząc, że możemy kogoś naprawdę mocno zranić. Też miałam kilka takich przypadków. To rzeczywiście nie było na miejscu — powiedziała na łamach serwisu JastrząbPost.

Maja Hyży
EOS

Zobacz także: Tak Paulina Smaszcz spędza czas po głośnej aferze. Tytuł mówi wszystko?

Później Maja Hyży, która niedawno sama urodziła czwarte dziecko, stanęła w obronie Izabeli Janachowskiej. Przypomniała, że ekspertka ślubna bardzo długo walczyła, by zostać matką. 

- Iza tyle czasu się starała o dziecko. Widać też, że jest przeszczęśliwą mamą i kocha swoje dziecko. Poznałam Izę przy nagrywaniu programów, więc wiem, o czym mówię. Nie ma co się wypowiadać nie na swój temat, jeżeli nie wiemy, jaka jest prawda — dodała Hyży.

Maja Hyży z dzieckiem
EOS

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska ostro o konfliktach: "To nie mieści mi się w głowie". Ma na myśli Smaszcz?

Choć chwilowo konflikt ucichł, to z pewnością nie koniec afery Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej. Choć ekspertka ślubna i jej mąż, Krzysztof Jabłoński wypoczywają właśnie na Seszelach, to jednak według medialnych doniesień, sprawą zajęli się już prawnicy małżeństwa.

Paulina Smaszcz
EOS

Paulina Smaszcz z mężem
EOS

Gwiazdy wspierają Izabelę Janachowską po aferze z Pauliną Smaszcz
EOS
Newsy
Krzysztof Ibisz wspiera Izabelę Janachowską po aferze z Pauliną Smaszcz! "Nie dajcie się rozproszyć!"
Izabela Janachowska odcięła się od burzy, którą wywołała Paulina Smaszcz i skupiła się na rodzinnym urlopie. Otrzymała wsparcie od innych gwiazd, m.in. Krzysztofa Ibisza.

Po głośnym spięciu w mediach Izabela Janachowska postanowiła wrócić do odpoczywania z rodziną. Paulina Smaszcz, która pokusiła się na kilka mało eleganckich uwag na temat ekspertki ślubnej, zakłóciła urlop gwieździe. Ostra przepychanka słowna na razie ucichła, ale sprawą już podobno zajmują się prawnicy. Tymczasem Izabela Janachowska skupiła się na mężu i dziecku, z którymi nadal wypoczywa na Seszelach. Gwiazdy i internauci wspierają Izabelę Janachowską: "Proszę się nie przejmować osobą, która..." Izabela Janachowska postanowiła, że przestanie komentować zamieszanie z Pauliną Smaszcz. Gwiazda zaczęła chwalić się zdjęciami z urlopu. Ostatnio na jej Instagramie pojawiła się romantyczna fotografia z Krzysztofem Jabłońskim. Ekspertka ślubna dodała też opis, w którym przypomniała, że razem z mężem zawsze się wspierają. Zobacz także:   Fanka Smaszcz drwi z syna Izabeli Janachowskiej. Niebywała reakcja Pauliny Samotnie jesteśmy jedną kroplą. Razem jesteśmy jak ocean — napisała Izabela Janachowska. Pod wpisem pojawiły się komentarze gwiazd. Odezwał się m.in. Krzysztof Ibisz, który zaapelował do gwiazdy i jej ukochanego, by podczas urlopu nie przejmowali się innymi sprawami. Głos zabrała także Kajra, żona Sławomira. Miłych wakacji, kochani. I nie dajcie się rozproszyć! Only chill and good vibes — napisał Krzysztof Ibisz. Najlepiej — dodała Kajra. Wsparcia Izabeli Janachowskiej udzielili także internauci. Niektórzy wprost odnieśli się do sytuacji z Pauliną Smaszcz i wbili szpile dziennikarce. Co ciekawe, choć ekspertka ślubna nie odpowiedziała na nie, to jednak zostawiła przy nich serduszka. Udanych wakacji i proszę się nie przejmować osobą, która za wszelką cenę szuka rozgłosu i poklasu Lepiej być szczęśliwym tatą-dziadkiem niż samotnym, Iza. Nic tak...

Paulina Smaszcz w okularach, Katarzyna Cichopek z telefonem
Newsy
Katarzyna Cichopek zareagowała na ostrą wymianę zdań Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską! 
Między Izabelą Janachowską a Pauliną Smaszcz rozpętała się prawdziwa wojna. Nie uwierzycie, co zrobiła Katarzyna Cichopek, gdy gwiazda Polsatu podsumowała byłą żonę Kurzajewskiego!

Katarzyna Cichopek zareagowała na list otwarty Izabeli Janachowskiej do Pauliny Smaszcz! Gwiazda Polsatu opublikowała na Instagramie stanowczy wpis, w którym odniosła się do wypowiedzi byłej żony Macieja Kurzajewskiego, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy gwiazd i internautów. Na komentarz Izabeli Janachowskiej bardzo wymownie zareagowała teraz Katarzyna Cichopek! Wymowna reakcja Katarzyny Cichopek na wpis Izabeli Janachowskiej Kilka tygodni temu Izabela Janachowska została poproszona o komentarz w sprawie zachowania Pauliny Smaszcz wobec Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Paulina Smaszcz ujawniła nowy związek dziennikarza, co wywołało prawdziwą burzę w sieci. Izabela Janachowska wyznała wówczas, że po rozstaniu najlepiej żyć tu i teraz i nie patrzeć na przeszłość. Teraz okazuje się, że komentarz gwiazdy Polsatu nie spodobał się Paulinie Smaszcz, która zaatakowała ją w jednym z wywiadów.  Izabela Janachowska odpowiedziała Paulinie Smaszcz publikując w sieci list otwarty, w którym m.in. cytowała wiadomości, jakie w przeszłości pisała do niej była żona Macieja Kurzajewskiego. (...) Rozumiem, że każdy na świat patrzy przez pryzmat własnych wartości i doświadczeń, ale zapewniam cię, że niektórzy pobierają się i starają o dziecko z miłości. Uwaga - może dla niektórych szok, ale z miłości. Miłość tak samo spotyka biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem jak dla ciebie bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisalaś mi smsa: Iza, szukam faceta może Krzysiek ma fajnych kolegów?". Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym?- napisała Izabela Janachowska.  Zobacz także:   Paulina Smaszcz o Izabeli Janachowskiej: "Wychodzi za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia" Co ciekawe, na oświadczenie Izabeli Janachowskiej zareagowała...

Iwona Pavlović odpowiada Paulinie Smaszcz
EAST NEWS VIPHOTO ARTUR ZAWADZKI
Newsy
Iwona Pavlović reaguje na słowa Pauliny Smaszcz. Wymowny komentarz!
Paulina Smaszcz ostatnio nie szczędziła gorzkich słów Izabeli Janachowskiej i... Iwonie Pavlović! Teraz jurorka "Tańca z gwiazdami" postanowiła zareagować na słowa dziennikarki.

Polski show biznes żyje medialnym konfliktem, jaki zrodził się po słowach Pauliny Smaszcz, które padły w podcaście Anny Zejdler "Porażka, czyli sukces". Dziennikarka w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Izabeli Janachowskiej i Iwony Pavlović. Janachowska nie zwlekała zbyt długo, aby opublikować swoje oświadczenie w tej sprawie, a z kolei jurorka "Tańca z gwiazdami" postanowiła zamieścić jedynie krótki, ale bardzo wymowny komentarz. Zobaczcie, jak do całej afery odniosła się Iwona Pavlović.  Iwona Pavlović reaguje na słowa Pauliny Smaszcz Ostatnio o Paulinie Smaszcz jest naprawdę głośno. Wszystko zaczęło się od kąśliwych komentarzy na temat związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jakiś czas temu postawę Pauliny Smaszcz w tej sprawie skomentowała Iwona Pavlović, która w jednym z wywiadów stwierdziła: - Jeżeli ktoś jest szczęśliwym człowiekiem, to chyba nie wraca do tego, co było. Także Paulino, odpuść. Żyj swoim życiem. Też na pewno jesteś szczęśliwa - mówiła w rozmowie z JastrząbPost, Iwona Pavlović. Paulina Smaszcz w podcaście Anny Zejdler postanowiła wyrazić swoją opinię na temat krytycznych słów, jakie padły w jej kierunku ze strony m.in. Iwony Pavlović. Dziennikarka w mocnych słowach powiedziała: - Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? - stwierdziła Paulina Smaszcz i po czym dodała jeszcze ostry komentarz w kierunku Izabeli Janachowskiej - Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? - zaznaczyła. O ile Janachowska i Jabłoński od razu zareagowali na atak Pauliny Smaszcz, grożąc jej pozwem sądowym, tak Iwona Pavlović...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik