Agnieszka Kaczorowska radzi Paulinie Smaszcz
EOS
Newsy

Agnieszka Kaczorowska ostro o konfliktach: "To nie mieści mi się w głowie". Ma na myśli Smaszcz? 

Agnieszka Kaczorowska w nowym wywiadzie między słowami nawiązała do głośnego konfliktu między Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską. Ma pewną radę! Jaką?

W najnowszym wywiadzie dla portalu Plejada Agnieszka Kaczorowska-Pela poruszyła takie tematy jak feminizm, potrzeby oraz komunikacja kobiet. Przy okazji podzieliła się kilkoma wskazówkami na temat tego, jak powinniśmy dyskutować w przestrzeni publicznej. Czy w ten sposób nawiązała do medialnego konfliktu między Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską? Jej słowa nie zostawiają wątpliwości.

Maciej Kurzajewski komentuje awanturę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej. WYWIAD

Agnieszka Kaczorowska o medialnych awanturach: "Da się to zrobić z klasą, z szacunkiem"

W rozmowie z serwisem Plejada.pl Agnieszka Kaczorowska zdradziła, co myśli na temat feminizmu. Gwiazda szczerze przyznała, że nie czuje się feministką, ponieważ ten często kojarzy jej się z "agresją":

Jako kobieta uważam, że trzeba dbać o równouprawnienie, natomiast nie czuję się feministką, gdyż to, co obserwuję, to szerzenie poglądów, że kobiety są ciągle pokrzywdzone, do tego samowystarczalne, a mężczyźni źli i niepotrzebni. To wszystko jest do tego bardzo agresywne - mówi Kaczorowska i dodaje: Tak samo na świecie potrzebne są kobiety, jak i mężczyźni. My potrzebujemy męskiej energii, a mężczyźni naszej kobiecej. Wtedy działamy lepiej, korzystając z tego, co druga płeć może zaoferować. Uzupełniamy się. Na pewno jest przestrzeń w świecie na lepszą komunikację, z otwartością i życzliwością.

Między słowami aktorka "Klanu" odniosła się do medialnych przepychanek między gwiazdami. Czy ma na myśli ostatnią aferę między Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską? Tancerka stwierdziła, że nie wyobraża sobie, by mogła publicznie kogoś obrazić czy oczernić. Przyznała, że sama bywała prowokowana, jednak stara się unikać takich afer.

To nie mieści mi się w głowie… Ja rozumiem, że ktoś nas może sprowokować. Nieraz ktoś "wywoływał mnie" publicznie do tablicy. To jest trudne, by nie zareagować emocjonalnie. Jesteśmy tylko ludźmi. Zawsze nam się ciśnie coś na język, chciałoby się wykrzyczeć, powiedzieć, np. że ktoś mówi o tobie bzdury. Natomiast jestem przekonana, że najważniejsze jest zadbanie o własny spokój, nie wdając się w "g****oburze" medialne. Tak dla zdrowia psychicznego. Ja tak robię najczęściej — powiedziała.

Zobacz także: Ewa Minge ujawnia prawdę o poprzednim małżeństwie Krzysztofa Jabłońskiego!

Agnieszka Kaczorowska
EOS

Taki poziom dyskusji szokuje nie tylko Agnieszkę Kaczorowską-Pelę. Rodzina Pauliny Smaszcz ma dość medialnej burzy. Szczególnie źle zamieszanie wokół dziennikarki znosi jej matka. Gwiazda znana z "Klanu" zaznaczyła, że można komentować różne wydarzenia z klasą, nie atakując drugiej osoby. Dodała, że najpierw jednak należy poradzić sobie z własnymi emocjami.

Agnieszka Kaczorowska
EOS

Jeśli jednak chcemy coś skomentować, to da się to zrobić z klasą, z szacunkiem, bez niszczenia strony przeciwnej. To niesamowicie trudne. Wiem to bardzo dobrze. Nieraz się o tym przekonałam. Gdy nie umiem bez negatywnych emocji, to zajmuję się swoimi emocjami w zaciszu domowym. I dopiero potem ewentualnie zabieram głos. A najczęściej, gdy w sercu już "posprzątane", to już nie trzeba o tym mówić głośno — wytłumaczyła.

Zobacz także: Paulina Smaszcz odgraża się mężowi Izabeli Janachowskiej: "Niech on mnie nie straszy, bo..."

Myślicie, że Paulina Smaszcz weźmie rady Agnieszki Kaczorowskiej-Peli do serca? 

Paulina Smaszcz w futrze
EOS

Izabela Janachowska w czarnej sukni 2
East News/VIPHOTO

Agnieszka Kaczorowska
EOS

Maja Hyży ostro komentuje aferę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej
EOS
Newsy
Maja Hyży komentuje aferę Pauliny Smaszcz i Izabeli Janachowskiej: "To nie było na miejscu"
Maja Hyży stanęła w obronie Izabeli Janachowskiej, która niedawno popadła w ostry konflikt z Pauliną Smaszcz. "Tak to jest, jak się wchodzi buciorami w czyjeś życie", powiedziała.

Rozmowa z Pauliną Smaszcz w podcaście Anny Zejdler zapoczątkowała ostry spór medialny z Izabelą Janachowską, który może skończyć się nawet w sądzie. Była żona Macieja Kurzajewskiego przy okazji uderzyła także w Iwonę Pavlović. Kolejne osoby ze świata show-biznesu przyznają, że sytuacja zabrnęła za daleko i poziom dyskusji publicznej stał się już bardzo niski. Niedawno głos zabrała Maja Hyży, która postanowiła bronić ekspertki ślubnej. Maja Hyży odnosi się do słów Pauliny Smaszcz o Izabeli Janachowskiej: "Iza tyle czasu się starała o dziecko" Po fali krytyki Paulina Smaszcz opublikowała nowy wpis , w którym dała jasno do zrozumienia, że nie czuje, by przekroczyła jakąkolwiek granicę. Jednak to, w jaki sposób wypowiedziała się wcześniej o Izabeli Janachowskiej i jej małżeństwie z Krzysztofem Jabłońskim, wywołało oburzenie w mediach. Niedawno swoim zdaniem na temat tej afery podzieliła się Maja Hyży. - Nie chciałabym się tu wypowiadać i plotkować. Ale tak to jest, jak się wchodzi buciorami w czyjeś życie, nie znając głównej podstawy. Czasami można coś palnąć, nie wiedząc, że możemy kogoś naprawdę mocno zranić. Też miałam kilka takich przypadków. To rzeczywiście nie było na miejscu — powiedziała na łamach serwisu JastrząbPost. Zobacz także:   Tak Paulina Smaszcz spędza czas po głośnej aferze. Tytuł mówi wszystko? Później Maja Hyży , która niedawno sama urodziła czwarte dziecko, stanęła w obronie Izabeli Janachowskiej. Przypomniała, że ekspertka ślubna bardzo długo walczyła, by zostać matką.  - Iza tyle czasu się starała o dziecko. Widać też, że jest przeszczęśliwą mamą i kocha swoje dziecko. Poznałam Izę przy nagrywaniu programów, więc wiem, o czym mówię. Nie ma co się wypowiadać nie na swój temat, jeżeli nie wiemy, jaka jest prawda — dodała Hyży....

Aleksandra Kwaśniewska, Paulina Smaszcz, Izabela Janachowska
East News/Mateusz Jagielski/TRICOLORS/Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska reaguje na aferę między Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską!
Ostra wymiana zdań między Pauliną Smaszcz oraz Izabelą Janachowską odbiła się szerokim echem w mediach. Aleksandra Kwaśniewska ma radę dla koleżanek z branży!

W ciągu zaledwie kilku dni w show-biznesie wybuchła prawdziwa burza na linii Paulina Smaszcz - Izabela Janachowska. Między paniami wywiązała się ostra wymiana zdań, którą mogliśmy śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zapytana o całą aferę Aleksandra Kwaśniewska, postanowiła udzielić dobrej rady koleżankom z branży.  Aleksandra Kwaśniewska reaguje na aferę z Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską  Wszystkie oświadczenia, komentarze i coraz więcej gwiazd, które decydują się zabrać głos, powoduje, że afera z Pauliną Smaszcz i Izabelą Janachowską w rolach głównych zaczyna przypominać wieloodcinkową telenowelę. Przypomnijmy, że ostatnio dziennikarka w ostrych słowach skomentowała małżeństwo prowadzącej "Taniec z Gwiazdami" sugerując, że ta rozbiła poprzedni związek Krzysztofa Jabłońskiego i "strzeliła sobie dzidziusia z milionerem". Na odpowiedź Izabeli Janachowskiej nie trzeba było długo czekać . Później wtrącił się również Krzysztof Jabłoński, który oczywiście stanął w obronie żony i zagroził Smaszcz sądem. Jak przekazał później w rozmowie z "Faktem" Jabłoński, sprawą już zajmują się prawnicy. Teraz głos zabrała również Aleksandra Kwaśniewska . Gwiazda została zapytana o całą aferę przez redakcję Pomponik.pl. Co odpowiedziała? - Nawet nie chcę tego komentować. (...) Mnie zawsze dziwią takie wojenki medialne. Uważam, że one zawsze godzą w obie strony. Miecz jest zawsze obosieczny. Nie do końca je rozumiem - przyznała Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z portalem Pomponik.pl  Zobacz także:   Agnieszka Kaczorowska ostro o konfliktach: "To nie mieści mi się w głowie". Ma na myśli Smaszcz? Aleksandra Kwaśniewska rozmowie z portalem Pomponik.pl podkreśliła też, że nie wyobrażała sobie, że można w...

2. Paulina Smaszcz i Agnieszka Kaczorowska
EOS/ Instagram @agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska komentuje aferę z Pauliną Smaszcz: "Już się pogubiłam"
Agnieszka Kaczorowska wypowiedziała się na temat głośnego konfliktu między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Po której ze stron stanęła?

W ostatnim czasie wszystkie oczy skierowane są na Paulinę Smaszcz. To ze względu na jej publiczne wywiady, w których niejednokrotnie atakowała swojego byłego męża, Macieja Kurzajewskiego, jego nową partnerkę, Katarzynę Cichopek oraz inne gwiazdy z rodzimego show-biznesu. Tym razem o wymowny komentarz w tej sprawie pokusiła się gwiazda "Klanu", Agnieszka Kaczorowska.  Agnieszka Kaczorowska na temat Pauliny Smaszcz Wszelkie publiczne wypowiedzi w wykonaniu Pauliny Smaszcz odbiły się szerokim echem w polskim show-biznesie. Szczególnie, że dziennikarka atakowała w nich nie tylko swojego byłego męża i jego nową partnerkę, ale także inne gwiazdy.  Paulina Smaszcz niejednokrotnie uderzyła w Macieja Kurzajewskiego  w wywiadach, zarzucając mu liczne kłamstwa dotyczące dzieci, Katarzyny Cichopek czy finansów. Na tym jednak się nie skończyło. Dziennikarka zaatakowała także m.in. ślubna ekspertkę - Izabelę Janachowską i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego, czy jurorkę "Tańca z gwiazdami", Iwonę Pavlović. Wówczas  Agnieszka Kaczorowska ostro skomentowała konflikty Pauliny Smaszcz , nawiązując do jej kłótni z popularnymi celebrytami. Nie inaczej było tym razem - w najnowszym aktorka odniosła się do konfliktu "Kobiety-petardy" z Maciejem Kurzajewskim. Zobacz także:   Agnieszka Kaczorowska gorzko o traumie dzieciństwa. "Mocno to odczułam" Po tym jak w ostatnim wywiadzie między słowami przyznała, że publiczne przepychanki nie są w jej stylu, tym razem pozostała równie zachowawcza. Tancerka znana z występów w "Tańcu z gwiazdami"  stwierdziła, że nie chce się opowiadać za żadną ze stron. Wyznała jednocześnie, że doskonale wie, jak działa show-biznes i że to co widzimy, niekoniecznie jest prawdą: - Chyba nie chce tego oceniać. Ja...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik